Флешмоб студентів-журналістів з нагоди 80-річчя від дня народження Миколи Вінграновського

7 листопада Україна відзначає день народження відомого миколаївського поета Миколи Вінграновського. Цього року йому виповнилося б 80 років.

З нагоди ювілею, студенти спеціальності «Журналістика» разом із Petro Mohyla TV влаштували флешмоб: читали вірші поета на вулицях Миколаєва.

Відеопоезії можна переглянути на YouTube каналі Petro Mohyla TV: https://www.youtube.com/playlist?list=PLlRRgZ43NI5GeDCcG23RBfdorxgIl75bw

Також цього дня в ефірі програми «Новий день» на обласному телеканалі «Миколаїв» стартувала рубрика «А як думаєте ви?». Ведуча, Анастасія Разводова – студентка ЧНУ ім. Петра Могили, запитувала у містян на Соборній вулиці, чи знають вони, хто такий Микола Вінграновський. Відповіді виявилися досить неочікуваними. Завершилася рубрика відео поезією: студентка спеціальності «Журналістика» Павлина Сегляник прочитала вірш Миколи Вінграновського «Її ім’я.

Микола Степанович Вінграновський – класик української літератури, видатний український поет, письменник-шістдесятник, кінорежисер, сценарист, кіноактор. Народився 7 листопада 1936 року в містечку Первомайськ на Миколаївщині. Творчість автора отримала належне визнання. Серед багатьох літературних нагород, відзнак та премій Микола Вінграновський – лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка (1984).