Флешмоб студентів-журналістів з нагоди 80-річчя від дня народження Миколи Вінграновського

7 листопада Україна відзначає день народження відомого миколаївського поета Миколи Вінграновського. Цього року йому виповнилося б 80 років.

З нагоди ювілею, студенти спеціальності «Журналістика» разом із Petro Mohyla TV влаштували флешмоб: читали вірші поета на вулицях Миколаєва.

Відеопоезії можна переглянути на YouTube каналі Petro Mohyla TV: https://www.youtube.com/playlist?list=PLlRRgZ43NI5GeDCcG23RBfdorxgIl75bw

Також цього дня в ефірі програми «Новий день» на обласному телеканалі «Миколаїв» стартувала рубрика «А як думаєте ви?». Ведуча, Анастасія Разводова – студентка ЧНУ ім. Петра Могили, запитувала у містян на Соборній вулиці, чи знають вони, хто такий Микола Вінграновський. Відповіді виявилися досить неочікуваними. Завершилася рубрика відео поезією: студентка спеціальності «Журналістика» Павлина Сегляник прочитала вірш Миколи Вінграновського «Її ім’я.

Микола Степанович Вінграновський – класик української літератури, видатний український поет, письменник-шістдесятник, кінорежисер, сценарист, кіноактор. Народився 7 листопада 1936 року в містечку Первомайськ на Миколаївщині. Творчість автора отримала належне визнання. Серед багатьох літературних нагород, відзнак та премій Микола Вінграновський – лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка (1984).

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.