Факультет політичних наук ЧНУ імені Петра Могили відновлює роботу в умовах воєнного стану

Події 24 лютого 2022 року внесли свої корективи в життя, роботу чи навчання кожного українця. Багатьом довелося покинути домівки та шукати прихистку в межах України чи за кордоном, дехто втратив житло, рідних та близьких… Ця війна завдала болючі рани кожному з нас.

Відновлення навчання наразі є викликом як для студентів, так і для викладачів, але колектив університету намагається забезпечити якісний освітній процес. Життя продовжується та нам необхідно навчатися й працювати наскільки це дозволяють обставини для того, щоб наша Батьківщина вистояла й перемогла!

Чорноморський національний університет імені Петра Могили поновив навчальний процес 28 березня 2022 року. До освітнього процесу став і Факультет політичних наук, викладачі, провідні фахівці та студентство. Але продовжувати навчання в цей непростий час потрібно, адже студенти – майбутнє країни!

Ми всі намагаємось активно адаптуватись до складних умов воєнного часу. Не зважаючи на складнощі, викликані умовами війни, адміністрація факультету проводить:

• щотижневі зустрічі зі старостами та студентами факультету (консультація студентів щодо особливостей дистанційного навчання, проходження складання практики, проведення сесії). Зустрічі відбуваються щовівторка;

Старостат 19 квітня

Старостат 26 квітня

• Ради факультету (останнє засідання відбулося 2 травня за участі ректора університету Леоніда Клименка);

Рада факультету за участі ректора університету Леоніда Клименка

• участь викладачів і студентів у заходах освітньо-наукового характеру.

Викладачі та студенти факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у засіданні дискусійного політологічного клубу кафедри політичних теорій Національного університету «Одеська юридична академія». Тема засідання: «Новий світопорядок: Оптимізація механізму міжнародної безпеки»

Участь викладачів та студентів Факультету політичних наук в онлайн-зустрічі із Міністром закордонних справ України (2007-2009 рр.) Володимиром Огризко, яка була організована Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв (GDIP) 5 травня 2022 року.

Щоденно адміністрація університету та всі співробітники факультету політичних наук докладають зусилля для надання якісної освіти в сучасних умовах.

Нагадуємо, що Факультет політичних наук цього року буде здійснювати набір на важливі та потрібні для перемоги та відбудови України спеціальності, зокрема :

Знання – це завжди надзвичайно важлива та потужна зброя. Якісна освіта – це необхідність для нашого суспільства. Працюємо та віримо в нашу перемогу.

Життя триває, навчальний процес теж!

Бажаємо всім нашим студентам, успішного навчання та отримання дипломів, а майбутніх абітурієнтів – запрошуємо до лав нашого університету!

Контактна інформація: в.о. декана Факультету політичних наук, Хмель Анастасія Олександрівна: khmel@chmnu.edu.ua, hmelnastia@ukr.net

Заступник декана, Шевченко Наталія Володимирівна: serebro777981@gmail.com

Підготовче відділення:

Телеграм «Інфоцентр абітурієнта»

Електронна пошта: pv_chmnu@chmnu.edu.ua

Підготовче відділення

Facebook «Підготовче відділення ЧНУ імені Петра Могили»

Facebook «Підготовче Могилянка»

Наша адреса

м. Миколаїв,вул. 68 Десантників, 10 (Головний корпус, каб. 1-107, «Підготовче відділення»)