Факультет політичних наук ЧНУ імені Петра Могили провів День відкритих дверей факультету-2022

9 червня 2022 рокі відбувся День відкритих дверей факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили. Захід пройшов у асинхронному форматі: адміністрація факультету зібралася в приміщенні Вченої Ради університету, а викладачі та гості зустрічі доєдналися через онлайному платформу Zoom.

Модератором заходу виступила Шевченко Наталія, кандидат історичних наук, доцент, заступник декана факультету політичних наук.

На початку заходу з вітальним словом виступили ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко, т. в. о. першого проректора університету Юрій Котляр, в. о. декана факультету політичних наук Могилянки Анастасія Хмель.

Анастасія Хмель, в. о. декана факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили, наголосила, що навчання за спеціальностями «Соціологія», «Політологія» та «Міжнародні відносини» здійснюється лише в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили з усіх ЗВО Миколаївщини.

У гостей заходу була можливість познайомитися з презентаціями всіх кафедр та напрямків підготовки на факультеті, зокрема завідувачка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили Ірина Габро розповіла про умови, можливості та переваги навчання за обраною спеціальністю.

Професор, доктор історичних наук Юрій Котляр ознайомив присутніх із «вічною актуальністю» напрямку підготовки студентів «Історія та археологія».

Завідувачка кафедри соціології та політології факультету політичних наук Ольга Морозова окреслила важливі аспекти навчання за двома програмами – «Соціологія» і «Політологія».

Усі спеціальності факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили наразі є надважливими для кожного українця. Також Вікторія Чорна, відповідальний секретар Приймальної комісії ЧНУ імені Петра Могили, ознайомила абітурієнтів із правилами та умовами та термінами вступної кампанії у воєнний час. Захід виявився плідним та інформативним для всіх учасників заходу!