Екологічне дефіле «Порятунок Марсу»

22 листопада в Могилянці відбулось екологічне дефіле «Порятунок Марсу». Організаторами заходу виступила кафедра екології Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили.

Захід відвідали учні старших класів шкіл Миколаєва, зокрема Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 . Студенти 3 та 5 курсів організували  інтерактивне театралізоване дійство, до участі в якому залучали присутніх школярів.

Більш детально про дефіле та користь подібних заходів розповіла завідувач кафедри екології ЧНУ ім. Петра Могили, Олена Мітрясова: «Такий  формат виступу цікавий школярам, тому що це не просто театральне дійство. Впродовж всього заходу студенти показують цікаві моменти з природничих наук, таких як фізика, хімія, біологія. Також учні ознайомлюються загалом з університетом, Медичним інститутом, зокрема з кафедрою екології, та  дізнаються більше про спеціальність «Екологія» та межі реалізації цієї професійної діяльності в суспільстві та економіці».

На заході учасники стали дослідниками та винахідниками на чолі з Ілоном Маском, а також зіткнулися з небезпекою у вигляді робота-«металіста». Перед «дослідниками» постала проблема порятунку Марсу та його жителів.

Школярі активно брали участь у театралізованому дійстві.