Екологічна стратегія майбутнього: досвід і новації

Під такою назвою 30−31 березня 2017 р. на гостинній щирій уманській землі, на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція, співорганізатором якої стала кафедра екології та природокористування «Могилянки».

З доповіддю про перспективи освіти для сталого розвитку виступила доктор педагогічних наук, професор Олена Мітрясова.

Захід відбувся за такими напрямами: навколишнє середовище та екологічний менеджмент; екологічний потенціал хімічної освіти; підготовка фахівців природничих спеціальностей в контексті реалізації стратегії сталого розвитку та євроінтеграції.

Учасники конференції мали змогу поділитися педагогічним досвідом і новими ідеями, які актуальні для ефективної реалізації екологічної складової в освіті.

EKOLOGIChNA_STRATEGIYa_MAJBUTN_OGO_DOSVID_I_NOVATsIYi_1 EKOLOGIChNA_STRATEGIYa_MAJBUTN_OGO_DOSVID_I_NOVATsIYi_2

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.