Екологічна стратегія майбутнього: досвід і новації

Під такою назвою 30−31 березня 2017 р. на гостинній щирій уманській землі, на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція, співорганізатором якої стала кафедра екології та природокористування «Могилянки».

З доповіддю про перспективи освіти для сталого розвитку виступила доктор педагогічних наук, професор Олена Мітрясова.

Захід відбувся за такими напрямами: навколишнє середовище та екологічний менеджмент; екологічний потенціал хімічної освіти; підготовка фахівців природничих спеціальностей в контексті реалізації стратегії сталого розвитку та євроінтеграції.

Учасники конференції мали змогу поділитися педагогічним досвідом і новими ідеями, які актуальні для ефективної реалізації екологічної складової в освіті.

EKOLOGIChNA_STRATEGIYa_MAJBUTN_OGO_DOSVID_I_NOVATsIYi_1 EKOLOGIChNA_STRATEGIYa_MAJBUTN_OGO_DOSVID_I_NOVATsIYi_2