Екологічна стратегія майбутнього: досвід і новації

Під такою назвою 30−31 березня 2017 р. на гостинній щирій уманській землі, на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція, співорганізатором якої стала кафедра екології та природокористування «Могилянки».

З доповіддю про перспективи освіти для сталого розвитку виступила доктор педагогічних наук, професор Олена Мітрясова.

Захід відбувся за такими напрямами: навколишнє середовище та екологічний менеджмент; екологічний потенціал хімічної освіти; підготовка фахівців природничих спеціальностей в контексті реалізації стратегії сталого розвитку та євроінтеграції.

Учасники конференції мали змогу поділитися педагогічним досвідом і новими ідеями, які актуальні для ефективної реалізації екологічної складової в освіті.

EKOLOGIChNA_STRATEGIYa_MAJBUTN_OGO_DOSVID_I_NOVATsIYi_1 EKOLOGIChNA_STRATEGIYa_MAJBUTN_OGO_DOSVID_I_NOVATsIYi_2

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.