Доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Ірина Габро взяла участь у міжнародному підвищенні кваліфікації

З 11 по 18 вересня 2023 року кандидатка політичних наук, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Ірина Габро брала участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) на тему:  «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та України».

Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.

Професорсько-викладацький склад кафедри вітає свою колегу Ірину Габро та бажає наснаги на нові звершення!