Доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту ЧНУ імені Петра Могили Карен Абрамов взяв участь у благодійному запливі у ролі супроводжуючого тренера

Доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили Карен Абрамов взяв участь у благодійному запливі у ролі супроводжуючого тренера.

Фото: Суспільне Миколаїв

15 серпня спортсмен Михайло Романишин стартував у дводобовий заплив Миколаїв-Коблеве. Рекордсмен подолав 102 кілометри без сну з мінімальним запасом їжі. Увесь цей час за станом плавця спостерігав супроводжуючий тренер Карен Абрамов,  доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили.

Головна мета марафону – збір коштів на лікування онкохворому другу, а також заохочення до створення таких благодійних акцій, аби вони могли допомогти більшій кількості людей у подоланні хвороб.

Фінішував рекордсмен 16 серпня у селі Рибаківка, оскільки під час запливу відбулось перерахування маршруту і заміна фінішу з Коблевого на Рибаківку.

Наступним змаганням, у якому візьме участь доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту Карен Абрамов, стане пентамарафон, на якому він виступить як головний суддя.