Доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту ЧНУ імені Петра Могили Карен Абрамов взяв участь у благодійному запливі у ролі супроводжуючого тренера


Доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили Карен Абрамов взяв участь у благодійному запливі у ролі супроводжуючого тренера.

Фото: Суспільне Миколаїв

15 серпня спортсмен Михайло Романишин стартував у дводобовий заплив Миколаїв-Коблеве. Рекордсмен подолав 102 кілометри без сну з мінімальним запасом їжі. Увесь цей час за станом плавця спостерігав супроводжуючий тренер Карен Абрамов,  доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили.

Головна мета марафону – збір коштів на лікування онкохворому другу, а також заохочення до створення таких благодійних акцій, аби вони могли допомогти більшій кількості людей у подоланні хвороб.

Фінішував рекордсмен 16 серпня у селі Рибаківка, оскільки під час запливу відбулось перерахування маршруту і заміна фінішу з Коблевого на Рибаківку.

Наступним змаганням, у якому візьме участь доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту Карен Абрамов, стане пентамарафон, на якому він виступить як головний суддя.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …