Доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту ЧНУ імені Петра Могили Карен Абрамов взяв участь у благодійному запливі у ролі супроводжуючого тренера


Доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили Карен Абрамов взяв участь у благодійному запливі у ролі супроводжуючого тренера.

Фото: Суспільне Миколаїв

15 серпня спортсмен Михайло Романишин стартував у дводобовий заплив Миколаїв-Коблеве. Рекордсмен подолав 102 кілометри без сну з мінімальним запасом їжі. Увесь цей час за станом плавця спостерігав супроводжуючий тренер Карен Абрамов,  доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили.

Головна мета марафону – збір коштів на лікування онкохворому другу, а також заохочення до створення таких благодійних акцій, аби вони могли допомогти більшій кількості людей у подоланні хвороб.

Фінішував рекордсмен 16 серпня у селі Рибаківка, оскільки під час запливу відбулось перерахування маршруту і заміна фінішу з Коблевого на Рибаківку.

Наступним змаганням, у якому візьме участь доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту Карен Абрамов, стане пентамарафон, на якому він виступить як головний суддя.

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут