Доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту ЧНУ імені Петра Могили Карен Абрамов – головний суддя пентамарафону


У серпні місяці доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили Абрамов Карен Ваганович візьме участь у благодійному запливі та пентамарафоні.

15 серпня 2020 року відбудеться благодійний заплив Михайла Романішина «101 км вплав без сну заради порятунку життя». Супроводжуючим тренером виступить Абрамов Карен Ваганович. Рекордсмен України Михайло Романишин пропливе 101 км заради порятунку життя Сергія Гречка. Маршрут – від Варварівського мосту до села Коблеве без зупинки на сон.

фото 1.jpg

 

Нагадаємо, що минулого року плавець встановив рекорд «Найдовша дистанція запливу у відкритій воді», пропливши за один місяць уздовж  всього Дніпра. Довжина запливу становила близько 900 км.

А 25 серпня у Вознесенську візьме твій старт пентамарафон. Заслужений тренер України, суддя нац.категорії Абрамов Карен Ваганович виступить у якості головного судді пентамарафону.

фот о2.jpg

 

Це перші змагання пентамарафону на дистанцію 50 км з плавання річкою Південний Буг. У запливі маршрутом Вознесенськ-Н.Одеса беруть участь 7 осіб. Учасниками змагань стануть спортсмени з України, які зарекомендували себе на дистанціях, близьких до цієї складності.  Проведення змагання на таку довжину має всі можливості потрапити до «Книги рекордів України».

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут