Доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту ЧНУ імені Петра Могили Карен Абрамов – головний суддя пентамарафону

У серпні місяці доцент б.в.з. кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили Абрамов Карен Ваганович візьме участь у благодійному запливі та пентамарафоні.

15 серпня 2020 року відбудеться благодійний заплив Михайла Романішина «101 км вплав без сну заради порятунку життя». Супроводжуючим тренером виступить Абрамов Карен Ваганович. Рекордсмен України Михайло Романишин пропливе 101 км заради порятунку життя Сергія Гречка. Маршрут – від Варварівського мосту до села Коблеве без зупинки на сон.

фото 1.jpg

Нагадаємо, що минулого року плавець встановив рекорд «Найдовша дистанція запливу у відкритій воді», пропливши за один місяць уздовж  всього Дніпра. Довжина запливу становила близько 900 км.

А 25 серпня у Вознесенську візьме твій старт пентамарафон. Заслужений тренер України, суддя нац.категорії Абрамов Карен Ваганович виступить у якості головного судді пентамарафону.

фот о2.jpg

Це перші змагання пентамарафону на дистанцію 50 км з плавання річкою Південний Буг. У запливі маршрутом Вознесенськ-Н.Одеса беруть участь 7 осіб. Учасниками змагань стануть спортсмени з України, які зарекомендували себе на дистанціях, близьких до цієї складності.  Проведення змагання на таку довжину має всі можливості потрапити до «Книги рекордів України».