До уваги всіх зацікавлених: ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

Чорноморський національний  університет
імені Петра Могили оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
науково-педагогічних працівників:

1 кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки 1 вакансія
2 доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри комп’ютерної інженерії 1 вакансія
3 доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри історії 1 вакансія
4 кандидата економічних наук, доцента (б.в.з.) кафедри обліку і аудиту 1 вакансія
5 викладача кафедри автоматизації та комп’ютерно інтегрованих технологій 1 вакансія

Вимоги до кандидатів: науковий ступінь та вчене звання відповідно до оголошеної посади, досвід роботи у закладі вищої освіти 3-4 рівня акредитації, обов’язкове проведення відкритих занять.

Термін подавання заяв – 1 місяць з дня публікації оголошення.

Необхідні документи для участі у конкурсі: заява на ім’я ректора, документи про освіту, науковий ступінь, вчене звання, список наукових праць за останні п’ять років.

Документи подавати за адресою: 54003, м. Миколаїв, вул. 68 Десантників 10, ЧНУ, відділ кадрів.

Електронна адреса – sshilova@chmnu.edu.ua

(Ліцензія Міністерства освіти і науки України щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти (https://chmnu.edu.ua/litsenzuvannya-ekspertni-visnovki/)