До уваги абітурієнтів: Робота приймальної комісії ЧНУ імені Петра Могили триває

Шановні абітурієнти!

Вступна кампанія-2022 року триває!

Приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили до 14 серпня 2022 року працює в очному форматі в режимі чергування з понеділка до п’ятниці та дистанційно в суботу й неділю.

Якщо ви маєте питання щодо умов навчання, можливостей для студента протягом навчання за певною спеціальністю, якщо ви ще не створили власний електронний кабінет для вступу, обов’язково допоможуть в приймальній комісії університету.

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування, повинні надати такий перелік документів:

• документ державного зразка про здобутий рівень освіти та додаток до нього (оригінал та копія);
  • 6 фотокарток розміром 3х4;
  • паспорт та ідентифікаційний код (копії);
  • військовий квиток або посвідчення про приписку (копія);
  • сертифікат та результати НМТ або сертифікати ЗНО 2019–2021 років (для вступників на основі ПЗСО, молодший спеціаліст та молодший бакалавр), сертифікат MKT, МТНК (вступників на основі ступеня бакалавра) та довідка форми 086/0.

Нагадуємо, про важливі дати вступної кампанії-2022 року:

Вступ до університету на 1 курс для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або  ЗНО (2019 – 2021 рр.). Заяви від вступників приймаються лише в електронній формі (окрім пільгових категорій).

Прийом заяв і документів від осіб, які вступають на 1 курс, триває з 29 липня до 23 серпня 2022 року.

Рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення оприлюднюється не пізніше 29 серпня 2022 року (1 курс).

Прийом заяв і документів від осіб, які вступають на 2 та 3 курси, триває з 29 липня до 23 серпня 2022 року.

Прийом заяв і документів від осіб, які вступають на 5 курс – з 16 серпня до 15 вересня 2022 року.

Прийом заяв і документів від осіб, які вступають на 1 курс спеціальності 017 «Фізична культура і спорт триває з 29 липня до 23 серпня 2022 року. Творчий конкурс проводиться з 1 по 18 липня (реєстрація з 1 по 18 липня в університеті або на сайті ЧНУ). Додатковий етап творчого конкурсу (лише на контракт) – з 9 до 16 серпня. Більше деталей за посиланням.

Контактна інформація приймальної комісії ЧНУ імені Петра Могили:

(0512) 76-92-87, 096-06-06-084
pk_pruyom@chmnu.edu.ua
 «Приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили»
м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10 (головний корпус, галерея мистецтв)

Запрошуємо абітурієнтів на навчання до ЧНУ імені Петра Могили! Приймальна комісія чекає на вас!