Дистанційний режим роботи наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили

Шановні читачі!

У зв’язку із введенням карантину Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили переходить на дистанційний режим роботи!

Ми з Вами на звязку:

Телефон: +38 (0512) 46-41-45

Сторінка у Facebook: Бібліотека Миколаївської Могилянки

Пошта: library@chmnu.edu.ua

Радимо  Вам користуватися електронними ресурсами – базами даних, які можуть знадобитися при навчанні та написанні наукових робіт:

• Інституційний репозитарій ЧНУ імені Петра Могили

• Ресурси наукової бібліотеки на сайті університету

• Сервіси віддаленого доступу до баз даних національної підписки: Scopus, Web of Science, Springer Nature, Wiley.

Звертаємо Вашу увагу на те, що наш університет починає співпрацю з відомим ресурсом дистанційного навчання Coursera.

Слідкуйте за об’явами!

Залишайтесь на зв’язку!

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …