Ділова гра для старшокласників «Фінансовий супергерой»

ЧНУ імені Петра Могили запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у діловій грі «Фінансовий супергерой», яка буде проведена на базі факультету економічних наук у грудні.

Партнер проекту – мережа магазинів MOYO

Для участі у діловій грі необхідно:

1. Ознайомитись з вимогами до бізнеспроектів та критеріями їх оцінювання.
  2. Зібрати команду, обрати назву та капітана (в команді має бути до 7 осіб).
  3. Подати заявку на участь у діловій грі на електронну адресу: businessgame1718@gmail.com
  4. Після отримання заявки оргкомітетом ділової гри, команді призначатимуться куратори (викладач та студент Чорноморського національного університету імені Петра Могили).
  5. Підготувати бізнес-проект і оформити його в ПРЕЗЕНТАЦІЮ (Powerpoint чи інших програмах).
  6. Надіслати оформлену презентацію на електронну адресу оргкомітету (ПІВФІНАЛ ГРИ): businessgame1718@gmail.com
  7. До ФІНАЛУ виходять 5 проектів, які набирають найбільшу кількість балів за результатами експертного оцінювання проектів професорсько-викладацьким складом кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Петра Могили.
  8. Оголошення результатів ПІВФІНАЛУ буде здійснюватися на електронну пошту вчителя та капітана команди, що зазначені в заявці на участь.
  9. Командам, які отримали запрошення на ФІНАЛ, що відбуватиметься у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили 24 січня 2017 р.:
  10. Презентувати бізнес-проект (виступи команд мають тривати не більше 10 хвилин). Після виступу – відповісти на запитання журі.

З етапами проведення гри, рекомендаціями  щодо участі та критеріями оцінювання результатів можна ознайомитися на сторінці факультету економічних наук.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики