Деталі проведення Школи евристичного філолога

Упродовж 17-21 червня 2019 року на базі кафедри української філології, теорії та історії літератури Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили працюватиме Школа евристичного філолога (ШЕФ).

ШЕФ розрахована на школярів 9-10 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв м. Миколаєва та Миколаївської області.

У рамках школи заплановано такі заходи: екскурсія Могилянкою; зустріч зі Світланою Чебановою, миколаївською художницею; літературний квест; майстер-клас «Втілення і перевтілення Купальського обряду в нашій сучасності»; інтерактивна екскурсія-подорож «Миколаїв – місто корабелів» та ще багато чого цікавого.

З детальною програмою можна ознайомитись тут.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році