День Незалежності Польщі: історія і сучасність: пройшло засідання Польських студій

9 листопада 2023 року в рамках діяльності Українсько-Польського інституту ЧНУ імені Петра Могили відбулось чергове засідання Польських студій на тему «День Незалежності Польщі: історія і сучасність».

Спікеркою заходу стала Домініка Боровська-Добровольська (Університет Адама Міцкевича, м. Познань, Польща).

Тему Польських Студій обрали невипадково напередодні святкування 11 листопада Дня Незалежності Польщі.

Українській аудиторії, як студентам, так й викладачам, пізнавально знати про історію та традиції свята країни, яка в складні та випробувальні для України часи, здійснює одну з потужніших підтримок та допомог у виборюванні власної свободи й незалежності.

Які події передували незалежності Польщі? Які історичні постаті стали «батьками» суверенної держави? Як відбувся вибір дати для святкування? Усі ці та інші питання спікерка висвітлювала під час цікавої за змістовної презентації.

Зміст поданої інформації надихнув на низку питань, які обговорювалися під час заходу.

До того ж, слухачі мали унікальну нагоду поспілкуватись у прямому ефірі з представницею польської культури і мови, що є особливо цінним у часи цифрових трансформацій.

Щиро дякуємо колегам з Університету Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) за культурний обмін, творчу співпрацю між нашими університетами і маємо надію, що далі буде…

З презентацією можна ознайомитись тут.

Слідкуйте за новинами Українсько-Польського інституту ЧНУ імені Петра Могили на сайті університету.