Cтуденти-екологи ЧНУ імені Петра Могили взяли участь в екотолоці «Еко – я, еко – ми, еко – місто»


Студентське життя екологів цікаве та захоплююче.

Так, 7 листопада 2019 р. у рамках еко-заходів, сумісно організованих Міським центром екологічної інформації та культури та кафедрою екології ЧНУ імені Петра Могили, студенти-екологи 221 групи взяли участь в майстер-класі та екологічній толоці «Еко – я, еко – ми, еко – місто».

Екологічна акція стала одним із багатьох заходів Екологічного місячника, що за традицією проходить в рамках Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків».

У першій частині заходу пройшла екологічна толока «Еко – я, еко – ми, еко – місто», учасниками якої стали студенти кафедри екології. Під час екотолоки висадили кущі бирючини. Чудовий осінній день був сонячним, всім було приємно і тепло від усмішок, дружньої роботи та усвідомлення того, що кожен зміг зробити свій внесок в озеленення нашого міста.

Акція продовжилась воркшопом «Живи в стилі ЕКО», організованим для студентів-екологів, які познайомились з тенденцією використання екоторбинок у світі та нюансами малювання на тканині. Для кожного учасника було підготовлене робоче місце з фарбами та екоторбинкою, на якій зображено стилізований образ Миколаєва.

Під час розмальовування торбинок студенти-екологи добавили своє індивідуальне бачення рідного міста, тому і роботи у всіх вийшли різними, красивими та яскравими. З такими екоторбинками молодь з задоволенням помандрує містом.

Подібні активності урізноманітнюють та збагачують освітнє середовище підготовки справжніх професіоналів у галузі екології та охорони довкілля задля досягнення цілей сталого розвитку.

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).