Cтуденти-екологи ЧНУ імені Петра Могили взяли участь в екотолоці «Еко – я, еко – ми, еко – місто»


Студентське життя екологів цікаве та захоплююче.

Так, 7 листопада 2019 р. у рамках еко-заходів, сумісно організованих Міським центром екологічної інформації та культури та кафедрою екології ЧНУ імені Петра Могили, студенти-екологи 221 групи взяли участь в майстер-класі та екологічній толоці «Еко – я, еко – ми, еко – місто».

Екологічна акція стала одним із багатьох заходів Екологічного місячника, що за традицією проходить в рамках Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків».

У першій частині заходу пройшла екологічна толока «Еко – я, еко – ми, еко – місто», учасниками якої стали студенти кафедри екології. Під час екотолоки висадили кущі бирючини. Чудовий осінній день був сонячним, всім було приємно і тепло від усмішок, дружньої роботи та усвідомлення того, що кожен зміг зробити свій внесок в озеленення нашого міста.

Акція продовжилась воркшопом «Живи в стилі ЕКО», організованим для студентів-екологів, які познайомились з тенденцією використання екоторбинок у світі та нюансами малювання на тканині. Для кожного учасника було підготовлене робоче місце з фарбами та екоторбинкою, на якій зображено стилізований образ Миколаєва.

Під час розмальовування торбинок студенти-екологи добавили своє індивідуальне бачення рідного міста, тому і роботи у всіх вийшли різними, красивими та яскравими. З такими екоторбинками молодь з задоволенням помандрує містом.

Подібні активності урізноманітнюють та збагачують освітнє середовище підготовки справжніх професіоналів у галузі екології та охорони довкілля задля досягнення цілей сталого розвитку.

 

Події та оголошення


грудня
12
Запрошуємо на лекцію американського історика мистецтва Вілсона Алекса Фішера

12 грудня 2019 року о 17:00 у приміщенні Виставкової зали (вул. Нікольська 54, вхід з вул. Соборної) відбудеться лекція американського мистецтвознавця Вілсона Алекса Фішера, дослідника програми Фулбрайт про сучасне мистецтво. Організатор: кафедра англійської філології ЧНУ імені Петра Могили. Лекція буде …

грудня
10
Запрошуємо на зустріч з директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”

10 грудня 2019 року о 10:30 в ауд. 10-206 відбудеться зустріч  з Сергієм Платоновим, директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”, що входить до складу холдинг FREEDOM HOLDING CORP (США) та провадить діяльність на ринку цінних паперів. Запрошуємо відвідати тренінг …

грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …