Cтуденти-екологи ЧНУ імені Петра Могили взяли участь в екотолоці «Еко – я, еко – ми, еко – місто»

Студентське життя екологів цікаве та захоплююче.

Так, 7 листопада 2019 р. у рамках еко-заходів, сумісно організованих Міським центром екологічної інформації та культури та кафедрою екології ЧНУ імені Петра Могили, студенти-екологи 221 групи взяли участь в майстер-класі та екологічній толоці «Еко – я, еко – ми, еко – місто».

Екологічна акція стала одним із багатьох заходів Екологічного місячника, що за традицією проходить в рамках Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків».

У першій частині заходу пройшла екологічна толока «Еко – я, еко – ми, еко – місто», учасниками якої стали студенти кафедри екології. Під час екотолоки висадили кущі бирючини. Чудовий осінній день був сонячним, всім було приємно і тепло від усмішок, дружньої роботи та усвідомлення того, що кожен зміг зробити свій внесок в озеленення нашого міста.

Акція продовжилась воркшопом «Живи в стилі ЕКО», організованим для студентів-екологів, які познайомились з тенденцією використання екоторбинок у світі та нюансами малювання на тканині. Для кожного учасника було підготовлене робоче місце з фарбами та екоторбинкою, на якій зображено стилізований образ Миколаєва.

Під час розмальовування торбинок студенти-екологи добавили своє індивідуальне бачення рідного міста, тому і роботи у всіх вийшли різними, красивими та яскравими. З такими екоторбинками молодь з задоволенням помандрує містом.

Подібні активності урізноманітнюють та збагачують освітнє середовище підготовки справжніх професіоналів у галузі екології та охорони довкілля задля досягнення цілей сталого розвитку.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).