Cтуденти-екологи ЧНУ імені Петра Могили взяли участь в екотолоці «Еко – я, еко – ми, еко – місто»


Студентське життя екологів цікаве та захоплююче.

Так, 7 листопада 2019 р. у рамках еко-заходів, сумісно організованих Міським центром екологічної інформації та культури та кафедрою екології ЧНУ імені Петра Могили, студенти-екологи 221 групи взяли участь в майстер-класі та екологічній толоці «Еко – я, еко – ми, еко – місто».

Екологічна акція стала одним із багатьох заходів Екологічного місячника, що за традицією проходить в рамках Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків».

У першій частині заходу пройшла екологічна толока «Еко – я, еко – ми, еко – місто», учасниками якої стали студенти кафедри екології. Під час екотолоки висадили кущі бирючини. Чудовий осінній день був сонячним, всім було приємно і тепло від усмішок, дружньої роботи та усвідомлення того, що кожен зміг зробити свій внесок в озеленення нашого міста.

Акція продовжилась воркшопом «Живи в стилі ЕКО», організованим для студентів-екологів, які познайомились з тенденцією використання екоторбинок у світі та нюансами малювання на тканині. Для кожного учасника було підготовлене робоче місце з фарбами та екоторбинкою, на якій зображено стилізований образ Миколаєва.

Під час розмальовування торбинок студенти-екологи добавили своє індивідуальне бачення рідного міста, тому і роботи у всіх вийшли різними, красивими та яскравими. З такими екоторбинками молодь з задоволенням помандрує містом.

Подібні активності урізноманітнюють та збагачують освітнє середовище підготовки справжніх професіоналів у галузі екології та охорони довкілля задля досягнення цілей сталого розвитку.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут