Cтуденти-екологи ЧНУ ім. Петра Могили відвідали виставку художниці Ольги Артим


23 жовтня 2019 року студенти-екологи третього курсу відвідали виставку відомої миколаївської художниці Ольги Артим в картинній галереї університету.

На виставці були представлені картини у жанрі станкового живопису та прикраси, які вона зробила власноруч. Екскурсію проводила сама авторка робот. Ольга Марковна розповіла про свій творчий шлях та створення прикрас, про техніки, які вона використовує під час роботи, а також розповіла цікаві факти про відомих людей, які зображені на портретах.

Картини дуже яскраві, об’ємні, відчуваються емоції авторки, які вона намагалася передати. Усі роботи неначе живі, вони дуже надихають під час перегляду.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету