Cтуденти-екологи ЧНУ ім. Петра Могили відвідали виставку художниці Ольги Артим

23 жовтня 2019 року студенти-екологи третього курсу відвідали виставку відомої миколаївської художниці Ольги Артим в картинній галереї університету.

На виставці були представлені картини у жанрі станкового живопису та прикраси, які вона зробила власноруч. Екскурсію проводила сама авторка робот. Ольга Марковна розповіла про свій творчий шлях та створення прикрас, про техніки, які вона використовує під час роботи, а також розповіла цікаві факти про відомих людей, які зображені на портретах.

Картини дуже яскраві, об’ємні, відчуваються емоції авторки, які вона намагалася передати. Усі роботи неначе живі, вони дуже надихають під час перегляду.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики