Cтуденти-екологи ЧНУ ім. Петра Могили відвідали виставку художниці Ольги Артим


23 жовтня 2019 року студенти-екологи третього курсу відвідали виставку відомої миколаївської художниці Ольги Артим в картинній галереї університету.

На виставці були представлені картини у жанрі станкового живопису та прикраси, які вона зробила власноруч. Екскурсію проводила сама авторка робот. Ольга Марковна розповіла про свій творчий шлях та створення прикрас, про техніки, які вона використовує під час роботи, а також розповіла цікаві факти про відомих людей, які зображені на портретах.

Картини дуже яскраві, об’ємні, відчуваються емоції авторки, які вона намагалася передати. Усі роботи неначе живі, вони дуже надихають під час перегляду.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …