Чорноморський національний університет імені Петра Могили та Інститут держави і права імені В. М. Корецького НАН України підписали договір про співпрацю

На початку липня 2022 року між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Інститутом держави і права імені В. М. Корецького НАН України було укладено договір про співробітництво.

Згідно з цим документом, сторони будуть направляти на підвищення кваліфікації науково-педагогічні кадри за програмами, узгодженими сторонами, направляти на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за освітньою програмою доктора PhD та докторантуру, створювати сприятливі умови для осіб, які мають бажання навчатися в ЧНУ імені Петра Могили на науково-освітніх програмах PhD та докторантурі, а також співпрацювати в напрямку розробки та організації спільних наукових заходів (колоквіумів, семiнарiв, “круглих столів” та конференцій).