ЧНУ імені Петра Могили подає проєкти наукових робіт для фінансування держбюджетом у 2021 році

На виконання наказу МОН України від 29.09.2021 № 1027 на конкурсний відбір університет подає 5 наукових робіт молодих учених, що пропонуються до виконання за рахунок коштів загального фонду державного бюджету у 2022 році, які пройшли перший етап Конкурсу, ухвалені науково-технічною радою університету та рекомендовані до участі у другому етапі конкурсу.

№ з/п Назва Науковий керівник

Науково-технічні (експериментальні) розробки

2 Розробка ресурсозберігаючих аерозольних градієнтних технологій у системах очистки для знезараження повітря від SARS-CoV-2 Рижков Сергій Сергійович, д-р. техн. наук, доцент (39 років)

Наукові роботи