Університету повернули крадені дерева


Вночі, 7 листопада, ЧНУ імені Петра Могили повернули вкладені декілька днів тому два молоді дерева. Це було зафіксовано відеокамерами університету.

Спільними зусиллями небайдужих жителів Миколаєва, ЗМІ, колективу університету було здійснено широку компанію щодо розповсюдження інформації про цей злочин. І як бачимо, що совість змусила нашого крадія повернути дерева!

Щиро радіємо всім колективом і дякуємо всім місцевим ЗМІ, користувачам соцмереж, які допомогли в пошуках. Сподіваємось, що цей приклад повернення краденого стане не останнім в історії нашого міста! А може взагалі станеться таке, що наші люди перестануть красти і репутація Миколаєва як «бандитского города» залишиться далеко в минулому!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …