Університету повернули крадені дерева

Вночі, 7 листопада, ЧНУ імені Петра Могили повернули вкладені декілька днів тому два молоді дерева. Це було зафіксовано відеокамерами університету.

Спільними зусиллями небайдужих жителів Миколаєва, ЗМІ, колективу університету було здійснено широку компанію щодо розповсюдження інформації про цей злочин. І як бачимо, що совість змусила нашого крадія повернути дерева!

Щиро радіємо всім колективом і дякуємо всім місцевим ЗМІ, користувачам соцмереж, які допомогли в пошуках. Сподіваємось, що цей приклад повернення краденого стане не останнім в історії нашого міста! А може взагалі станеться таке, що наші люди перестануть красти і репутація Миколаєва як «бандитского города» залишиться далеко в минулому!