Університету повернули крадені дерева


Вночі, 7 листопада, ЧНУ імені Петра Могили повернули вкладені декілька днів тому два молоді дерева. Це було зафіксовано відеокамерами університету.

Спільними зусиллями небайдужих жителів Миколаєва, ЗМІ, колективу університету було здійснено широку компанію щодо розповсюдження інформації про цей злочин. І як бачимо, що совість змусила нашого крадія повернути дерева!

Щиро радіємо всім колективом і дякуємо всім місцевим ЗМІ, користувачам соцмереж, які допомогли в пошуках. Сподіваємось, що цей приклад повернення краденого стане не останнім в історії нашого міста! А може взагалі станеться таке, що наші люди перестануть красти і репутація Миколаєва як «бандитского города» залишиться далеко в минулому!

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету