Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.Ознайомитися з порядком та графіком проведення атестації, зразками заяв, та відповідними нормативними положеннями можна на сторінці Інституту державного управління.

Місце проведення атестації:
м.Миколаїв, вул.1-а Воєнна, 2а (Акіма), 10-п корпус
Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Інститут державного управління

Контакти атестаційної комісії:
E-mail: idu_ukrmova@ukr.net
тел.:   (0512) 76-71-92
графік роботи: пн.-пт. з 9-00 по 17-00

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!