Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.Ознайомитися з порядком та графіком проведення атестації, зразками заяв, та відповідними нормативними положеннями можна на сторінці Інституту державного управління.

Місце проведення атестації:
м.Миколаїв, вул.1-а Воєнна, 2а (Акіма), 10-п корпус
Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Інститут державного управління

Контакти атестаційної комісії:
E-mail: idu_ukrmova@ukr.net
тел.:   (0512) 76-71-92
графік роботи: пн.-пт. з 9-00 по 17-00

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77