Атестація щодо вільного володіння державною мовою кандидатів у держслужбовці - ЧНУ iм. Петра Могили

Атестація щодо вільного володіння державною мовою кандидатів у держслужбовці

Графік атестаційних сесій

Графік атестаційних сесій на 2017 рік

Screenshot_1

1.  Усі зміни та можливу додаткову інформацію буде оприлюднено на сайті університету в розділі «Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою».

Інформація для представників ГО

Витяг з «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301:

•  Під час проведення атестації, крім учасників атестації, голови, членів та секретаря атестаційної комісії, за рішенням керівника уповноваженого навчального закладу можуть бути присутні представники громадських об’єднань, що провадять свою діяльність згідно із Законом України «Про громадські об’єднання».

Для участі у засіданні атестаційної комісії представникам громадських об’єднань необхідно звернутися з письмовою заявою до керівника уповноваженого вищого навчального закладу не менш як за п’ять календарних днів до початку проведення атестації.

• Особи, присутні під час проведення атестації, повідомляють керівникові уповноваженого вищого навчального закладу про випадки порушення порядку її проведення.
  • Втручання у роботу атестаційної комісії не допускається.

Вартість послуги з проведення атестації

Вартість послуги з проведення атестації та видачі посвідчення щодо вільного володіння державною мовою затверджено 18.05.2017 р.

350 грн. за послугу з проведення атестації

сплачується за реквізитами:

Код ЄДРПОУ 23623471

МФО 820172

р/р 31258278116042

в ДКСУ у м. Києві

Відповідно до абзацу другого підпункту 4 пункту 56 Порядку атестації осіб, які претендують на вступ до державної служби, щодо вільного володіння державною мовою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301 «Особа, яка має один із зазначених у цьому пункті документів, може звернутися до уповноваженого вищого навчального закладу із заявою про видачу посвідчення на безоплатній основі»

Зразки тестових завдань

Закон України «Про державну службу»

Постанова КМУ №301 «Про організацію проведення атестації  осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» (від 26.04. 2017)

Наказ ЧНУ імені Петра Могили №144 «Про створення атестаційної комісії» (від 14.05. 2017)

Порядок атестації  осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою