Атестація щодо вільного володіння державною мовою кандидатів у держслужбовці

Атестація відбудеться 1 березня 2019 року

Усі зміни та можливу додаткову інформацію буде оприлюднено на сайті університету в розділі «Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою».

Інформація для представників ГО

Витяг з «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301:

•  Під час проведення атестації, крім учасників атестації, голови, членів та секретаря атестаційної комісії, за рішенням керівника уповноваженого навчального закладу можуть бути присутні представники громадських об’єднань, що провадять свою діяльність згідно із Законом України «Про громадські об’єднання».

Для участі у засіданні атестаційної комісії представникам громадських об’єднань необхідно звернутися з письмовою заявою до керівника уповноваженого вищого навчального закладу не менш як за п’ять календарних днів до початку проведення атестації.

• Особи, присутні під час проведення атестації, повідомляють керівникові уповноваженого вищого навчального закладу про випадки порушення порядку її проведення.
  • Втручання у роботу атестаційної комісії не допускається.

Для участі в атестації щодо вільного володіння державною мовою необхідно попередньо зареєструватися. Передбачена реєстрація в електронній формі idu_ukrmova@ukr.net.

Документи для реєстрації:

• Заява (користуйтеся зразком заповненої заяви про допуск до участі в атестації);
  • Паспорт громадянина України (оригінал та копія лише 1 сторінки), або ID карта та Витяг із державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (оригінали та копії);
  • Чек про сплату 490 грн.

Для отримання посвідчення про атестацію щодо вільного володіння державною мовою згідно з п.56 Порядку атестації необхідно надати такий пакет документів:

• Заява (користуйтеся зразком заповненої заяви про отримання посвідчення згідно з п.56 Порядку атестації);
  • ОРИГІНАЛ та КОПІЯ документа про відповідний рівень освіти;
  • ОРИГІНАЛ та КОПІЯ відповідного додатка;
  • ОРИГІНАЛ та КОПІЯ свідоцтва про зміну прізвища або про шлюб (за потреби).

Вартість послуги з проведення атестації

Вартість послуги з проведення атестації та видачі посвідчення щодо вільного володіння державною мовою затверджено 16.01.2019 р.

490 грн. за послугу з проведення атестації

сплачується за реквізитами:

Код ЄДРПОУ 23623471

МФО 820172

р/р 31258278116042

в ДКСУ у м. Києві

Відповідно до абзацу другого підпункту 4 пункту 56 Порядку атестації осіб, які претендують на вступ до державної служби, щодо вільного володіння державною мовою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301 «Особа, яка має один із зазначених у цьому пункті документів, може звернутися до уповноваженого вищого навчального закладу із заявою про видачу посвідчення на безоплатній основі»

Зразки тестових завдань

Тест №1
Тест №2
Тест №3
Тест №4
Тест №5
Тест №6

Текст №1 “Географічний простір України”
Текст №2 “Мовна свідомість”
Текст №3 “Україна: шлях до Європи”
Текст №4 “Національне агентство України з питань державної служби”

Законодавчі документи та зразки заяв

Закон України «Про державну службу»

Постанова КМУ №301 «Про організацію проведення атестації  осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» (від 26.04. 2017)

Наказ ЧНУ імені Петра Могили №322 «Про створення атестаційної комісії» (від 18.09.2017)

Порядок атестації  осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Зразок ЗАПОВНЕНОЇ заяви на отримання посвідчення

Зразок ЗАПОВНЕНОЇ заяви про допуск до участі в атестації

Місце проведення атестації:
м.Миколаїв, вул.1-а Воєнна, 2а (Акіма), 10-п корпус,
Кафедра публічного управління та адміністрування (ауд. 10П-303)
Інституту державного управління
Чорноморського національного університету імені Петра Могили

Секретар атестаційної комісії:
Кабаєва Аліна Іванівна

Контакти атестаційної комісії:
E-mail: idu_ukrmova@ukr.net
Тел.:   (0512) 76-71-95
Графік роботи: пн.-пт. з 9-00 до 17-00

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77