Арт-челендж «Простір Перемоги» від кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Могилянки: відкрито голосування

«Віримо! Візуалізуємо! Здобуваємо!» – саме під таким заслом кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили проводить Арт-челендж «Простір Перемоги» серед учнів 10-11 класів міста Миколаєва та області. Захід проходить з нагоди Міжнародного дня солідарності.

Арт челендж – це конкурс малюнків у довільній техніці для учнів, які хочуть поділитися своїми творчими ідеями, а також художньо проілюструвати тему солідарності та перемоги України. Більш детально про челендж тут.

Творчі роботи вже пройшли перший, відбірковий етап та оприлюдненні на сайті для інтернет-голосування. Онлайн-голосування триватиме три дні – з 10:00 26 грудня до 20:00 28 грудня 2022 року.

Кафедра запрошує всіх небайдужих проголосувати – поставити «like» та прокоментувати роботи, які найбільше сподобалися.