Міжнародний день солідарності людей: кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили оголошує старт АРТ-челенджу «Простір перемоги”

20 грудня весь прогресивний світ відзначає Міжнародний день солідарності людей, визнаний ООН. Солідарність світової спільноти з Україною в боротьбі за нашу територіальну цілісність та суверенітет неймовірна! А єдність українського народу, наша солідарність є запорукою нашої майбутньої перемоги.

12 грудня 2022 року кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ННІ ПУА ЧНУ імені Петра Могили оголошує старт АРТ-челенджу «Простір перемоги», присвячений Міжнародному дню солідарності людей.

Це конкурс малюнків у довільній техніці, що відкритий для учнів 10-х та 11-х класів міста Миколаєва та області, які хочуть поділитися своїми творчими ідеями, а також художньо проілюструвати тему солідарності та перемоги України.

Як узяти участь в арт-челенджі «Простір Перемоги»?

Заповнити форму анкети та прикріпити роботу (малюнок у довільній техніці).

Дедлайн – 25 грудня 2022 року.

Вимоги до творчої роботи:

• формат файлу (pdf, jpg або jpeg). Малюнок може бути відсканований чи сфотографований;
  • малюнок має бути присвячений солідарності та перемозі України;
  • створений особою або групою осіб, які є учнями 10-11 класів закладу загальної середньої освіти;
  • не дозволяється використання комп’ютерної обробки малюнку в графічних редакторах;
  • назва конкурсного малюнку повинна містити ім’я та прізвище автора латиницею, а у супровідному електронному листі повинна бути повна інформація про автора або групу авторів (ПІБ, клас, контактний телефон, назва та повна адреса закладу освіти);
  • конкурсний малюнок також можна надіслати на електронну пошту кафедри work@chmnu.edu.uaабо надіслати посилання на роботу, де її можна завантажити (за умови наявності супровідного листа).

Як відбудеться відбір творчих робіт на голосування?

З 25 до 28 грудня 2022 року подані творчі роботи будуть розглянуті та допущені до процедури голосування.

Усі роботи будуть розміщені на платформі Padlet за посиланням з подальшою публікацією на сторінках соціальних мереж кафедри.

Визначення переможців відбудеться шляхом відкритого голосування за кількістю отриманих голосів від відвідувачів сторінки.

Період голосування з 10:00 26 грудня до 20:00 28 грудня 2022 року.

Урочисте нагородження дипломами, сертифікатами та призами учасників та керівників арт-челенджу «Простір перемоги» відбудеться дистанційно 29 грудня на платформі Google Meet.

Бажаємо успіхів та чекаємо на ваші творчі роботи, присвячені солідарності та перемозі України!

Віримо! Візуалізуємо! Здобуваємо!

З додаткових питань прохання писати на електронну пошту кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки social.work@chmnu.edu.ua або зателефонувати 096-90-15-531.

Контактна особа: Файчук Олена Леонідівна