«Анексія. Острів Крим»: презентація книги Тараса Березовця у ЧНУ ім. Петра Могили

Цікаві зустрічі з видатними особистостями нашого з вами сьогодення уже стали звичними для студентів та викладачів ЧНУ ім. Петра Могили. 21 квітня в залі засідань вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулася презентація книги «Анексія. Острів Крим. Хроніки «гібридної війни». Автор книги Тарас Березовець – відомий український політтехнолог, журналіст, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу «Berta Communications».

На зустрічі також були присутні ректор нашого університету Леонід Клименко, декан факультету політичних наук Олександр Шевчук, народні депутати України Тарас Кремінь та Ігор Бриченко.

kiiDzXtLzGc

У книзі відомий експерт кримчанин Тарас Березовець аналізує механізми й технології так званої «гібридної війни», розв’язаної військами Російської Федерації на території АР Крим.

Як зазначив сам автор, книга є унікальною з декількох причин: «У ній зібрані свідчення близько 40 осіб, в тому числі А. Яценюка, О. Турчинова, морських піхотинців, журналістів, які були свідками цих подій. Ця книга важлива, оскільки вона є свідченням російської агресії. Важливим є збереження історичної пам’яті, тому в книзі немає особистих оцінок. Є тільки документальні свідчення, інформація, зібрана протягом 6 місяців».

0aUDEGV42SE

Наприкінці зустрічі студенти і викладачі ставили «болючі» питання автору і отримували вичерпні відповіді. А потім ще довго не відпускали цікавого гостя і співрозмовника. Сподіваємося, чергову свою презентацію Тарас Березовець проведе наступного року в Українському Криму (в Ялті, Симферополі, Керчі).

y7T8B_01yAw

IYeU69C3VeM