Андрій Васильєв узяв участь у Міжнародному вебінарі «Сила підприємницького мислення» (The Power of an Entrepreneurial Mindset)

Протягом 17 – 18 липня 223 року кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту ЧНУ імені Петра Могили Андрій Васильєв узяв участь у Міжнародному вебінарі «Сила підприємницького мислення» (оригінал – The Power of an Entrepreneurial Mindset). Зустріч проходила в онлайновому форматі.

Організатором конференції є Університет СТЕКОМ (STEKOM University, Індонезія).

Протягом першого дня вебінару учасники акцентували увагу на силі підприємницького мислення, протягом другого обговорювали людські звички, які можуть вплинути на розвиток економічної складової в кар’єрі.

Так, зокрема Андрій Васильєв зазначав про принципи підприємницького мислення, навівши сім кроків до успішного кар’єрного зросту, серед яких – індивідуальні якості, ризик, графік роботи, флешбек, успіх тощо.

Зазначимо, що вебінар став поштовхом до укладання угоди про співробітництво між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Університетом СТЕКОМ.