Абітурієнти ЧНУ імені Петра Могили вже знайомляться з університетським життям: перші візити до ЗВО

28 та 31 липня 2023 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили декан факультету політичних наук Анастасія Хмель провела екскурсію для майбутніх студентів факультету.

Під час екскурсії молодь мала змогу побувати у різних корпусах ЧНУ, де й буде проходити їх університетське життя.

Анастасія Хмель не оминула демонстрацію телевізійних студій із новітнім обладнанням для реалізації практичних занять студентів-журналістів зокрема, де абітурієнти спробували себе в ролі телеведучих та відеооператорів.

Також декан показала, де знаходяться кафедри та деканат факультету, куди протягом навчання здобувачі вищої освіти зможуть звернутися. Одним з цікавих етапів заходу для майбутніх студентів стала традиційна фотосесія з пам’ятником Петра Могили, що є знаковою візитівкою університету.

Під час подорожі стінами ЧНУ абітурієнти та їх батьки запитували про особливості освітньої програми, про практичну складову навчального процесу, про наявні укриття та про надання гуртожитків студентам.

Зауважимо, що окрім факультету політичних наук, спілкуються зі своїми вступниками в стінах університету також представники юридичного факультету – декан Дмитро Січко, заступник декана Алла Коваль та викладач Елучка Казарян.

Сподіваємося, що проведені екскурсії та надана інформація вступникам надихне їх на навчання.