17 серпня 2023: рік із перших ракет по ЧНУ імені Петра Могили: ми відбудувалися

Сьогодні, 17 серпня 2023 року, минає рік з перших двох ракет, які влучили в навчальні корпуси та внутрішнє подвір’я Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

За два дні ще дві ракети влучили в будівлі університету, пошкодивши покрівлю та зруйнувавши одні зі сходів, що поєднували чотири поверхи.

Майже перед початком нового навчального року, 29 серпня, ще одна ракета С-300 ушкодила дах навчального корпусу № 5 та «приземлилася» біля приймальної ректора та приміщення Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили.

У результаті жахливих обстрілів університету – понівечений дах корпусу, розбитий коридор, із якого традиційно починається університетське життя наших студентів, вибиті вікна та двері, пошкоджене обладнання на робочих місцях…

Натомість усі ці події та страшні емоції, що пережив увесь колектив університету, завжди залишаться в історії.

За рік ЧНУ імені Петра Могили відновився та, за словами Міського голови Олександра Сєнкевича, став ще кращим.

Запрошуємо вступати до Чорноморського національного університету імені Петра Могили та вдосконалюватися з нашою університетською родиною.