ЗВО Миколаєва отримають 332 мільйони гривень з держбюджету у 2020 році

Міністерство освіти і науки опублікувало детальний розподіл коштів з державного бюджету між закладами вищої освіти в 2020 році.  За інформацією відомства, всього на університети у 2020 році держава витратить понад 16 млрд грн.

За словами міністра освіти і науки Ганни Новосад, цього року Міністерство освіти і науки зробило важливий крок до прозорості та відкритості фінансів.

«Вперше Міністерство освіти і науки опублікувало дані про розподіл державних коштів між закладами вищої освіти та чіткими критеріями цього розподілу», – відзначає міністр.

Розрахунок обсягу фінансування у 2020 році робився МОН за конкретними показниками, серед яких: масштаб університету, контингент студентів, регіональний коефіцієнт, позиції у міжнародних рейтингах, обсяг коштів на дослідження, які університет залучає від бізнесу чи з міжнародних грантів.

У списку вказано у фінансування чотирьох миколаївських вишів у 2020 році.

• Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова отримає 138,6 мільйона грн.
  • Миколаївський національний аграрний університет – 80,8 мільйона грн.
  • Чорноморський національний університет імені Петра Могили – 64,1 мільйона грн.
  • Миколаївський національний університет імені Сухомлинського – 49 мільйонів грн.