ЗВО Миколаєва отримають 332 мільйони гривень з держбюджету у 2020 році


Міністерство освіти і науки опублікувало детальний розподіл коштів з державного бюджету між закладами вищої освіти в 2020 році.  За інформацією відомства, всього на університети у 2020 році держава витратить понад 16 млрд грн.

За словами міністра освіти і науки Ганни Новосад, цього року Міністерство освіти і науки зробило важливий крок до прозорості та відкритості фінансів.

«Вперше Міністерство освіти і науки опублікувало дані про розподіл державних коштів між закладами вищої освіти та чіткими критеріями цього розподілу», – відзначає міністр.

Розрахунок обсягу фінансування у 2020 році робився МОН за конкретними показниками, серед яких: масштаб університету, контингент студентів, регіональний коефіцієнт, позиції у міжнародних рейтингах, обсяг коштів на дослідження, які університет залучає від бізнесу чи з міжнародних грантів.

У списку вказано у фінансування чотирьох миколаївських вишів у 2020 році.

  • Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова отримає 138,6 мільйона грн.
  • Миколаївський національний аграрний університет – 80,8 мільйона грн.
  • Чорноморський національний університет імені Петра Могили – 64,1 мільйона грн.
  • Миколаївський національний університет імені Сухомлинського – 49 мільйонів грн.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут