Звітна конференція про проходження фольклорної практики


12 жовтня відбулася звітна конференція про проходження фольклорної практики студентів Інституту філології спеціальності «Українська філологія».
Завданням студентів 2 та 3 курсів було зібрати фольклорний матеріал України. Передовсім, це території Миколаївщини та Херсонщини, проте також є матеріали з Полтавської, Вінницької, Чернігівської областей. Мета практики – з’ясувати стан народної творчості, на скільки збережені жанри фольклору, традиції, звичаї на території України.


Під час звітної конференції студенти поділилися результатами практики, а також виступили з креативними та цікавими номерами, які висвітлюють проблематику народної творчості на сьогодні та говорять, чому важливо знати фольклор рідного краю та України загалом.


«Ця фольклорна практика остання. Надалі формат навчальної практики зміниться – буде краєзнавча, яка включатиме фольклор та краєзнавчі знання з літератури рідного краю.» – говорить доцент, кандидат філологічних наук кафедри української філології, теорії та історії літератури, Владлена Руссова.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …