Звітна конференція про проходження фольклорної практики


12 жовтня відбулася звітна конференція про проходження фольклорної практики студентів Інституту філології спеціальності «Українська філологія».
Завданням студентів 2 та 3 курсів було зібрати фольклорний матеріал України. Передовсім, це території Миколаївщини та Херсонщини, проте також є матеріали з Полтавської, Вінницької, Чернігівської областей. Мета практики – з’ясувати стан народної творчості, на скільки збережені жанри фольклору, традиції, звичаї на території України.


Під час звітної конференції студенти поділилися результатами практики, а також виступили з креативними та цікавими номерами, які висвітлюють проблематику народної творчості на сьогодні та говорять, чому важливо знати фольклор рідного краю та України загалом.


«Ця фольклорна практика остання. Надалі формат навчальної практики зміниться – буде краєзнавча, яка включатиме фольклор та краєзнавчі знання з літератури рідного краю.» – говорить доцент, кандидат філологічних наук кафедри української філології, теорії та історії літератури, Владлена Руссова.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …