Звітна конференція про проходження фольклорної практики

12 жовтня відбулася звітна конференція про проходження фольклорної практики студентів Інституту філології спеціальності «Українська філологія».
Завданням студентів 2 та 3 курсів було зібрати фольклорний матеріал України. Передовсім, це території Миколаївщини та Херсонщини, проте також є матеріали з Полтавської, Вінницької, Чернігівської областей. Мета практики – з’ясувати стан народної творчості, на скільки збережені жанри фольклору, традиції, звичаї на території України.

Під час звітної конференції студенти поділилися результатами практики, а також виступили з креативними та цікавими номерами, які висвітлюють проблематику народної творчості на сьогодні та говорять, чому важливо знати фольклор рідного краю та України загалом.

«Ця фольклорна практика остання. Надалі формат навчальної практики зміниться – буде краєзнавча, яка включатиме фольклор та краєзнавчі знання з літератури рідного краю.» – говорить доцент, кандидат філологічних наук кафедри української філології, теорії та історії літератури, Владлена Руссова.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».