Звернення професора Університету Норд М.Б. Солесвіка

Дорогі студенти,

Ваші плани на майбутнє щодо розвитку кар’єри  та професійної діяльності мають велике значення. Дослідницький проект GUESSS (Глобальне університет-дослідження підприємницького духу студентів) вивчає наміри студентів стосовно  вибору кар’єри  у 50 країнах та більш ніж 1000 університетах.

Ваша участь у нашому онлайн-опитуванні є надзвичайно цінною. Усі анкети, що заповнені, братимуть участь у лотереї, де Ви можете виграти 2500 гривень.

Заповнення анкети онлайн  вимагатиме 10-15 хвилин. Гарантуємо анонімність та конфіденційність усіх отриманих відомостей.

Анкета доступна за посиланням.

Додаткову інформацію про проект GUESSS можна отримати за посиланням.

Щиро дякуємо за Вашу участь!

З повагою,
Професор М.Б. Солесвік
Норд Університет, Норвегія

В.Б.Євсєєв
Директор Миколаївського обласного
Фонду підтримки підприємництва

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.