Звернення професора Університету Норд М.Б. Солесвіка


Дорогі студенти,

Ваші плани на майбутнє щодо розвитку кар’єри  та професійної діяльності мають велике значення. Дослідницький проект GUESSS (Глобальне університет-дослідження підприємницького духу студентів) вивчає наміри студентів стосовно  вибору кар’єри  у 50 країнах та більш ніж 1000 університетах.

Ваша участь у нашому онлайн-опитуванні є надзвичайно цінною. Усі анкети, що заповнені, братимуть участь у лотереї, де Ви можете виграти 2500 гривень.

Заповнення анкети онлайн  вимагатиме 10-15 хвилин. Гарантуємо анонімність та конфіденційність усіх отриманих відомостей.

Анкета доступна за посиланням.

Додаткову інформацію про проект GUESSS можна отримати за посиланням.

Щиро дякуємо за Вашу участь!

 

З повагою,
Професор М.Б. Солесвік
Норд Університет, Норвегія

В.Б.Євсєєв
Директор Миколаївського обласного
Фонду підтримки підприємництва

 

 

 

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …