Звернення професора Університету Норд М.Б. Солесвіка


Дорогі студенти,

Ваші плани на майбутнє щодо розвитку кар’єри  та професійної діяльності мають велике значення. Дослідницький проект GUESSS (Глобальне університет-дослідження підприємницького духу студентів) вивчає наміри студентів стосовно  вибору кар’єри  у 50 країнах та більш ніж 1000 університетах.

Ваша участь у нашому онлайн-опитуванні є надзвичайно цінною. Усі анкети, що заповнені, братимуть участь у лотереї, де Ви можете виграти 2500 гривень.

Заповнення анкети онлайн  вимагатиме 10-15 хвилин. Гарантуємо анонімність та конфіденційність усіх отриманих відомостей.

Анкета доступна за посиланням.

Додаткову інформацію про проект GUESSS можна отримати за посиланням.

Щиро дякуємо за Вашу участь!

 

З повагою,
Професор М.Б. Солесвік
Норд Університет, Норвегія

В.Б.Євсєєв
Директор Миколаївського обласного
Фонду підтримки підприємництва

 

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …