Зустріч зі священиком православної церкви України

25 січня до ЧНУ імені Петра Могили завітав Андрій Клебан – протоієрей, кандидат богословських наук, священик православної церкви України, який все життя наставляє вірян у вірі та християнських цінностях. Зустріч організовано з ініціативи кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили.

Розмову з паном Андрієм вели про цінності, про розвиток духовності, про Томос та всі сторони його прийняття для українського православного населення.

Ми занотували для вас 5 важливих настанов від пана Андрія:

• дбайте не лише про власні інтереси, а й про інтереси інших;
  • зараз матеріальні цінності беруть верх над духовними, але ви не збирайте матеріальні речі;
  • де ваш скарб, там і серце ваше. Збагачуйтесь духовно та бережіть ваш духовний скарб: це єдине, що у вас залишиться;
  • не забувайте не лише просити у Бога допомоги, але й дякувати йому. Не забувайте ходити до церкви, бо там, де більше, ніж 2 молитви, там і Бог.
    Будьте щасливі та любіть інших!

Дякуємо пану Андрій Клебан за цікавий виступ та нагадування про важливе – простоту та людяність.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …