Зустріч зі священиком православної церкви України

25 січня до ЧНУ імені Петра Могили завітав Андрій Клебан – протоієрей, кандидат богословських наук, священик православної церкви України, який все життя наставляє вірян у вірі та християнських цінностях. Зустріч організовано з ініціативи кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили.

Розмову з паном Андрієм вели про цінності, про розвиток духовності, про Томос та всі сторони його прийняття для українського православного населення.

Ми занотували для вас 5 важливих настанов від пана Андрія:

• дбайте не лише про власні інтереси, а й про інтереси інших;
  • зараз матеріальні цінності беруть верх над духовними, але ви не збирайте матеріальні речі;
  • де ваш скарб, там і серце ваше. Збагачуйтесь духовно та бережіть ваш духовний скарб: це єдине, що у вас залишиться;
  • не забувайте не лише просити у Бога допомоги, але й дякувати йому. Не забувайте ходити до церкви, бо там, де більше, ніж 2 молитви, там і Бог.
    Будьте щасливі та любіть інших!

Дякуємо пану Андрій Клебан за цікавий виступ та нагадування про важливе – простоту та людяність.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77