Зустріч зі студентами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з приводу відзначення Всесвітнього дня ґрунту

Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» та викладачі кафедри управління земельними ресурсами разом з колегами з Херсонського та Одеського аграрного університету, Херсонського державного університету та науковцями Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» провели круглий стіл в онлайн форматі, який був присвячений Всесвітньому дню ґрунтів.

Всесвітній день ґрунту відзначається щорічно 5 грудня з моменту затвердження 68-ою Генеральною Асамблеєю ООН у грудні 2013 року з метою привернення уваги до важливості здорового ґрунту та сприяння сталому управлінню ґрунтовими ресурсами.

На зустрічі були присутні студенти I-VI курсів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Ключовим спікером став завідувач відділу ґрунтових ресурсів Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського, кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Вадим Соловей.

Головне питання, яке розглядалось на круглому столі, це стан ґрунтів Україні в умовах військових дій. Спікер зауважив, що в зоні бойових дій спостерігається критичний стан ґрунтів, зокрема, чорноземів та рекомендував землекористувачам першочергові заходи щодо рекультивації пошкоджених війною ґрунтів.

Студенти з цікавістю слухали матеріал, що був презентований під час круглого столу.

Співробітники та студенти вдячні доповідачу за цікаву інформацію, яку студенти будуть використовувати в учбовому процесі та після отримання освіти за фахом!