Зустріч зі стейкхолдерами спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

Відбулася зустріч зі стейкхолдерами за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», в якій взяли участь викладачі кафедри обліку і аудиту ЧНУ імені Петра Могили та представники підприємств-роботодавців міста Миколаєва, Миколаївської та Кіровоградської областей, які працюють за різними видами діяльності. Зустріч відбулася у форматі онлайн-конференції.

В обговоренні взяли участь Олександр Демченко (директор ТОВ «Грін Тек Трейд»), Тетяна Позднякова (директор ПП «Аудиторська компанія Тетяни Позднякової»), Ганна Єрмолаєва (головний бухгалтер ФГ Скляр С.В.), Ірина Онищенко (директор ПП АФ «Сімвол-Аудит»), Вікторія Котляр (головний бухгалтер ТОВ «ЕКО ПІГЛЕТС»), Ольга Нікіфорова (економіст Миколаївського річкового порту)

Стейкхолдери мали можливість завчасно ознайомитися з основними елементами освітньо-професійної програми для магістрів спеціальності «Облік і оподаткування», а також з навчальним планом.

Учасники відмітили достатнє охоплення необхідного для майбутнього випускника матеріалу наявними освітніми компонентами в частині обліку, аналізу, аудиту та оподаткування та внесли окремі пропозиції щодо покращення програми підготовки (в рамках освітніх компонент, їхнього наповнення та спеціальних компетентностей програми).

Олександр Демченко (директор ТОВ «Грін Тек Трейд») наголосив на необхідності проходження практичної підготовки магістрантами на підприємствах за різними видами діяльності. Тетяна Позднякова (директор ПП «Аудиторська компанія Тетяни Позднякової») відмітила необхідність посилення підготовки в сфері інформаційної безпеки підприємства та більш глибокого вивчення контрагентів. Ганна Єрмолаєва (головний бухгалтер ФГ Скляр С.В.) наголосила на важливості методологічного забезпечення облікових дисциплін (в частині роботи здобувачів з первинними документами), що дозволить їм легко орієнтуватися на робочому місці.

Поради стейкхолдерів були досить слушними, тож будуть враховані у процесі удосконалення освітньої програми «Облік і аудит підприємницької діяльності», а також будуть в нагоді випускникам. Кафедра обліку висловлює учасникам зустрічі подяку за плідну роботу та готовність до подальшої співпраці і в рамках удосконалення освітньої програми, і в рамках практичної підготовки студентів.