Зустріч зі стейкхолдерами кафедри управління земельними ресурсами факультету економічних наук ЧНУ ім Петра Могили: обговорення освітньо-професійних програм

29 серпня 2022 року на кафедрі управління земельними ресурсами факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили відбулась зустріч професорсько-викладацького складу зі стейкхолдерами та студентами кафедри.

Основною метою зібрання є обговорення освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» на 2022-2023 навчальний рік.

Метою заходу було залучення до продуктивної та конструктивної дискусії стейкхолдерів освітньо-професійних програм спеціальності, за якими відбувається підготовка здобувачів вищої освіти першого та другого рівня навчання галузі знань 19 «Архітектура та будівництво».

Роботодавці майбутніх випускників Костянтин Борисевич, заступник директора ТОВ «Український експертний центр по вимірюванню та оцінці», та Олег Коваль, директор ТОВ «Проектно-вишукувальної фірма «Лімб») надали конструктивні пропозиції щодо удосконалення освітніх програм спеціальності «Геодезія та землеустрій».

Стейкхолдери висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів, а також надавати їм можливість проходження виробничої практики у підприємствах «Лімб» та «Український експертний центр по вимірюванню та оцінці». Вони наголосили на необхідності поєднання теоретичних знань з практичними навичками, внесено пропозиції й надалі передбачати можливість проведення гостьових лекцій із провідними геодезистами-практиками (поки в онлайн форматі) та  підтримувати подальшу співпрацю кафедри з випускниками.

Під час зустрічі проаналізовано зміст освітніх компонентів і фахових компетентностей, потрібних для підготовки фахівців у галузі знань 19 «Архітектура та будівництво», а також вдосконалено перелік професійних умінь і навичок, які потрібні для підготовки фахівців у сфері землевпорядного виробництва.

Проведення кафедрою управління земельними ресурсами такої зустріч дало змогу вивчити думку всіх сторін (стейкхолдерів, студентів та випускників), що вплинуло на удосконалення якості сформованих освітньо-професійних програм.

Висловлені думки враховані під час перегляду навчальних планів та освітньо-професійних програм підготовки фахівців у галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».