Зустріч заступниці директорки Українсько-Польського науково-дослідного інституту ЧНУ з представниками Державного архіву у Пйотркові-Трибунальському

Заступниця директорки Українсько-Польського науково-дослідного інституту ЧНУ імені Петра Могили, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри історії ЧНУ імені Петра Могили Ольга Гайдай в рамках програми Еразмус+ разом з координатором проєкту, професором, д.габ. Тадеушем Срогошем провели ділову зустріч з представниками Державного архіву у Пйотркові-Трибунальському. На зустрічі були присутні керівництво та працівники архіву.

Протягом багатьох років Державний архів у Пйотркові- Трибунальському на чолі з директором, доктором Томашем Матушаком є активним учасником історико-архівного діалогу між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та архівними установами України.

На заході обговорили перспективи подальшої співпраці та шляхи її реалізації. Під час презентації розповіли про співпрацю Українсько-Польського науково-дослідного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили з багатьма польськими інституціями.

Особливо зацікавила польських архівістів можливість наукової співпраці та публікації у науковому журналі «Історичний архів. Historyczny archiwum. Historical archive», співорганізатором якого є Державний архів у Пйотркові-Трибунальському.