Зустріч з волонтером Корпусу миру в рамках Молодіжної платформи BE PROFI при «Миколаївському центрі соціологічних досліджень» ЧНУ ім. Петра Могили


22 листопада 2018 року відбулася чергова зустріч у рамках Молодіжної платформи BE PROFI, яка функціонує при «Миколаївському центрі соціологічних досліджень» Чорноморського національного університету імені Петра Могили. В якості спікера була запрошена волонтерка Корпусу миру США – Анастасія Баннікова .

Загалом, Корпус миру – це урядове агентство США, покликанням  якого є зміцнення миру та дружби між народами світу. Одними із головних проектних напрямів роботи волонтерів є викладання англійської мови як іноземної та внесок у розвиток молоді. Саме тому доповідь на тему «Моя волонтерська служба в Корпусі миру в Гані і Україні» та її обговорення відбувалися англійською мовою, знання якої сьогодні є необхідною умовою конкурентоспроможності фахівців на ринку праці.

Також у рамках зустрічі пані Анастасія поділилася своїми враженнями про місто Миколаїв, в якому вона зараз проживає. Детальніше про волонтерську діяльність Анастасії Баннікової можна прочитати в блозі.

Події та оголошення


лютого
21

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77