Зустріч з волонтером Корпусу миру в рамках Молодіжної платформи BE PROFI при «Миколаївському центрі соціологічних досліджень» ЧНУ ім. Петра Могили


22 листопада 2018 року відбулася чергова зустріч у рамках Молодіжної платформи BE PROFI, яка функціонує при «Миколаївському центрі соціологічних досліджень» Чорноморського національного університету імені Петра Могили. В якості спікера була запрошена волонтерка Корпусу миру США – Анастасія Баннікова .

Загалом, Корпус миру – це урядове агентство США, покликанням  якого є зміцнення миру та дружби між народами світу. Одними із головних проектних напрямів роботи волонтерів є викладання англійської мови як іноземної та внесок у розвиток молоді. Саме тому доповідь на тему «Моя волонтерська служба в Корпусі миру в Гані і Україні» та її обговорення відбувалися англійською мовою, знання якої сьогодні є необхідною умовою конкурентоспроможності фахівців на ринку праці.

Також у рамках зустрічі пані Анастасія поділилася своїми враженнями про місто Миколаїв, в якому вона зараз проживає. Детальніше про волонтерську діяльність Анастасії Баннікової можна прочитати в блозі.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …