Зустріч з волонтером Корпусу миру в рамках Молодіжної платформи BE PROFI при «Миколаївському центрі соціологічних досліджень» ЧНУ ім. Петра Могили


22 листопада 2018 року відбулася чергова зустріч у рамках Молодіжної платформи BE PROFI, яка функціонує при «Миколаївському центрі соціологічних досліджень» Чорноморського національного університету імені Петра Могили. В якості спікера була запрошена волонтерка Корпусу миру США – Анастасія Баннікова .

Загалом, Корпус миру – це урядове агентство США, покликанням  якого є зміцнення миру та дружби між народами світу. Одними із головних проектних напрямів роботи волонтерів є викладання англійської мови як іноземної та внесок у розвиток молоді. Саме тому доповідь на тему «Моя волонтерська служба в Корпусі миру в Гані і Україні» та її обговорення відбувалися англійською мовою, знання якої сьогодні є необхідною умовою конкурентоспроможності фахівців на ринку праці.

Також у рамках зустрічі пані Анастасія поділилася своїми враженнями про місто Миколаїв, в якому вона зараз проживає. Детальніше про волонтерську діяльність Анастасії Баннікової можна прочитати в блозі.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.