Зустріч з учнями 11 класів Миколаївського економічного ліцею № 2

30 січня 2018 року викладачами та студентами факультету комп’ютерних наук була проведена зустріч  з учнями  11- х класів Миколаївського економічного ліцею № 2.

В.о. декана факультету комп’ютерних наук А. П. Бойко розповіла про спеціальності, за якими навчаються студенти факультету. На зустрічі було детально повідомлено про можливості, що відкриваються перед студентами, які навчаються на факультеті комп’ютерних наук, про нововведення і плани розвитку факультету на наступний рік.

В.о. декана А.П. Бойко розповіла, що задля забезпечення фахової підготовки майбутніх фахівців  ІТ-галузі викладачами факультету широко заохочується участь студентів комп’ютерних спеціальностей у різноманітних предметних олімпіадах, всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та конкурсах стартап-проектів, де  вони займають призові місця.

Цікавими та пізнавальними для ліцеїстів стали виступи студентів факультету, які  презентували свої проекти.

Студентка групи 406 Олена Кременченко та старший викладач кафедри «Комп’ютерної інженерії» І.С. Бурлаченко представили проект  PlayStick.

Надія Ухань (група 404) розповіла про особливості створення програмного забезпечення для керування безпілотними літальними апаратами (проект Drag’n’Drone).

Валентина Фабрикова  (група 571) та студент медичного інституту Дмитро Ремез презентувала  проекти  UltimateMask  та  MedLED,

Зустріч пройшла у дружній невимушеній атмосфері.  Після виступів  наших студентів учні задавали багато питань, що свідчить про їх зацікавленість. Наприкінці учнів запросили  на День відкритих дверей ЧНУ.