Зустріч з представниками організації «ЄвроОптимісти»

Сьогодні, 30 травня, в ЧНУ ім. Петра Могили за сприяння факультету політичних наук ЧНУ відбулась зустріч з представниками організації «ЄвроОптимісти». «ЄвроОптимісти» – це об’єднання позафракційних депутатів та представників чотирьох депутатських фракцій, яке було створене 3 лютого 2015 року з метою втілення європейських реформ.

«ЄвроОптимісти» відвідали Миколаїв в рамках «Туру оптимізму», який пройде у десятьох містах України. На зустріч з миколаївцями приїхали Альона Шкрум, Мустафа Найєм та Андрій Вадатурський.

Метою організації є просування політичного оптимізму, визначення проблемних питань на місцях, виявлення очікувань щодо діяльності депутатів-оптимістів та залучення громадян до політичного та громадського життя.

Зустріч з депутатами пройшла в форматі запитань та відповідей. Усі охочі могли поставити питання. Не залишився осторонь і ректор ЧНУ ім. Петра Могили, Леонід Клименко, який запропонував висвітлити питання державного фінансування бюджетних місць в Україні, а також передання в користування ЧНУ недобудованої лікарні, яку в майбутньому можна використати для підготовки студентів-медиків. У свою чергу «ЄвроОптимісти» пообіцяли посприяти у вирішенні цього питання.

Такі зустрічі є засобом перенесення столичного політичного діалогу на регіональні рівні та є реакцією на пасивність сучасної молоді та відсутність інтересу до політичної діяльності. Загалом, представники організації прагнуть довести, що кожен має можливість реалізуватись в політичному і громадському житті, а також може впливати на стан справ в країні.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).