Зустріч з представниками організації «ЄвроОптимісти»

Сьогодні, 30 травня, в ЧНУ ім. Петра Могили за сприяння факультету політичних наук ЧНУ відбулась зустріч з представниками організації «ЄвроОптимісти». «ЄвроОптимісти» – це об’єднання позафракційних депутатів та представників чотирьох депутатських фракцій, яке було створене 3 лютого 2015 року з метою втілення європейських реформ.

«ЄвроОптимісти» відвідали Миколаїв в рамках «Туру оптимізму», який пройде у десятьох містах України. На зустріч з миколаївцями приїхали Альона Шкрум, Мустафа Найєм та Андрій Вадатурський.

Метою організації є просування політичного оптимізму, визначення проблемних питань на місцях, виявлення очікувань щодо діяльності депутатів-оптимістів та залучення громадян до політичного та громадського життя.

Зустріч з депутатами пройшла в форматі запитань та відповідей. Усі охочі могли поставити питання. Не залишився осторонь і ректор ЧНУ ім. Петра Могили, Леонід Клименко, який запропонував висвітлити питання державного фінансування бюджетних місць в Україні, а також передання в користування ЧНУ недобудованої лікарні, яку в майбутньому можна використати для підготовки студентів-медиків. У свою чергу «ЄвроОптимісти» пообіцяли посприяти у вирішенні цього питання.

Такі зустрічі є засобом перенесення столичного політичного діалогу на регіональні рівні та є реакцією на пасивність сучасної молоді та відсутність інтересу до політичної діяльності. Загалом, представники організації прагнуть довести, що кожен має можливість реалізуватись в політичному і громадському житті, а також може впливати на стан справ в країні.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.