Зустріч з представниками організації «ЄвроОптимісти»

Сьогодні, 30 травня, в ЧНУ ім. Петра Могили за сприяння факультету політичних наук ЧНУ відбулась зустріч з представниками організації «ЄвроОптимісти». «ЄвроОптимісти» – це об’єднання позафракційних депутатів та представників чотирьох депутатських фракцій, яке було створене 3 лютого 2015 року з метою втілення європейських реформ.

«ЄвроОптимісти» відвідали Миколаїв в рамках «Туру оптимізму», який пройде у десятьох містах України. На зустріч з миколаївцями приїхали Альона Шкрум, Мустафа Найєм та Андрій Вадатурський.

Метою організації є просування політичного оптимізму, визначення проблемних питань на місцях, виявлення очікувань щодо діяльності депутатів-оптимістів та залучення громадян до політичного та громадського життя.

Зустріч з депутатами пройшла в форматі запитань та відповідей. Усі охочі могли поставити питання. Не залишився осторонь і ректор ЧНУ ім. Петра Могили, Леонід Клименко, який запропонував висвітлити питання державного фінансування бюджетних місць в Україні, а також передання в користування ЧНУ недобудованої лікарні, яку в майбутньому можна використати для підготовки студентів-медиків. У свою чергу «ЄвроОптимісти» пообіцяли посприяти у вирішенні цього питання.

Такі зустрічі є засобом перенесення столичного політичного діалогу на регіональні рівні та є реакцією на пасивність сучасної молоді та відсутність інтересу до політичної діяльності. Загалом, представники організації прагнуть довести, що кожен має можливість реалізуватись в політичному і громадському житті, а також може впливати на стан справ в країні.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.