Зустріч з письменником Геннадієм Борисовим


12 листопада в Інституті філології відбулася зустріч з миколаївським поетом та прозаїком Геннадієм Борисовим, який почав писати твори ще 30 років тому і має в добірці 6 книг.

Перед зустріччю вступне слово виголосив директор Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили, Олександр Пронкевич, який наголосив на важливості подібних зустрічей, що дозволяють студентам усебічно розвиватись.

Захід був присвячений презентації нової книги Геннадія Борисова під назвою «Оранжерея слов». Письменник прочитав присутнім свої вірш, розповідаючи передісторії написання, історії з життя та свої погляди на світ.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету