Зустріч з письменником Геннадієм Борисовим


12 листопада в Інституті філології відбулася зустріч з миколаївським поетом та прозаїком Геннадієм Борисовим, який почав писати твори ще 30 років тому і має в добірці 6 книг.

Перед зустріччю вступне слово виголосив директор Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили, Олександр Пронкевич, який наголосив на важливості подібних зустрічей, що дозволяють студентам усебічно розвиватись.

Захід був присвячений презентації нової книги Геннадія Борисова під назвою «Оранжерея слов». Письменник прочитав присутнім свої вірш, розповідаючи передісторії написання, історії з життя та свої погляди на світ.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут