Зустріч з письменником Геннадієм Борисовим

12 листопада в Інституті філології відбулася зустріч з миколаївським поетом та прозаїком Геннадієм Борисовим, який почав писати твори ще 30 років тому і має в добірці 6 книг.

Перед зустріччю вступне слово виголосив директор Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили, Олександр Пронкевич, який наголосив на важливості подібних зустрічей, що дозволяють студентам усебічно розвиватись.

Захід був присвячений презентації нової книги Геннадія Борисова під назвою «Оранжерея слов». Письменник прочитав присутнім свої вірш, розповідаючи передісторії написання, історії з життя та свої погляди на світ.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики