Зустріч з перекладачем-практиком студентів інституту філології


11 березня в філологічному корпусі ЧНУ імені Петра Могили відбулась зустріч студентів з чинним перекладачем Дмитром Цегельним. Пан Дмитро перекладач, який займається практичною діяльністю уже 25 років. Близько 15 з них приділив роботі  у сфері суднобудування.

Організатором заходу виступила кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови. Лекцію вступним словом відкрила завідувач кафедри Галина Кузенко.

Лекцію пана Дмитра відвідали студенти першого курсу інституту філології. Така зустріч допоможе їм зорієнтуватися та обрати напрям, за яким навчатися далі, адже перед першокурсниками є два шляхи: переклад та філологія.

Це вже друга лекція від пана Дмитра для студентів. Перша лекція була проведена для студентів 2,3 та 4 курсів цього ж дня.  Дмитро Анатолійович розповів про свій досвід перекладача та особливості роботи з різними видами перекладу. А також зробив акцент на тому, що потрібно прислухатися до себе і обирати той вид перекладу, який підходить особистості студента.

Нагадаємо, що кафедра постійно проводить подібні заходи. Так, нещодавно пройшов конкурс творчого перекладу, а минулого року було організовано зустріч студентів з п’ятьма перекладачами-практиками з різних організацій Миколаєва.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут