Зустріч з Остапом Дроздовим

28 листопада о 12:30 на творчій зустрічі студенти Могилянки поспілкуються з провідним медійником України, письменником, ведучим хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на телеканалі ZIK Остапом Дроздовим.

Остап Дроздов уже 20 років працює у сфері журналістики, 10 – у тележурналістиці. У 2016 розпочав кар’єру письменника, написавши роман «№1». У 2017 році у світ вийшов уже другий роман журналіста.

Запрошуємо усіх небайдужих на зустріч з видатною персоною!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.