Зустріч з Олегом Стоїком: зібрання Social work practice club

12 лютого в ЧНУ ім. Петра Могили відбулось зібрання Social work practice club, на якому спікером виступив Олег Стоїк.

Олег є випускником ЧНУ ім. Петра Могили, вільно говорить декількома іноземними мовами і має 3 вищих освіти, є одним з Молодих Європейських Послів (‘Young European Ambassador’), громадський активіст та організатор локальних освітніх і культурних заходів, учасник значної кількості міжнародних програм (робота, навчання, волонтерство, обміни та тренінги).
На зустрічі, яку відвідали студенти спеціальності «Соціологія» та студенти Факультету політичних наук,  Олег поділився досвідом самостійного  вивчення англійської мови та громадської діяльності, яка направлена на вивчення англійської мови.

Зараз Олег Стоїк займається менторством, допомагаючи людям дізнаватись як правильно вивчати мови.  Однією з тем зустрічі  стало вивчення іноземних мов, зокрема англійської. Мова – це мета чи засіб? Який баланс між теорію та практикою у вивченні мови і чи взагалі він існує? Ці та багато інших питань розкривав спікер під час спілкування зі студентами.

Також торкнулися тем освіти та самоосвіти. Окремо обговорили міжнародні можливості, адже Олег має чималий досвід в цій сфері: спочатку був учасником, а тепер є організатором міжнародних програм.

Загалом Social work practice club почав свою роботу в жовтні 2018 року кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки та проводить тренінги на теми лідерства, соціального проектування, ефективної комунікації управління часом, вирішення конфліктів, публічного виступу тощо.