Зустріч з Гізер Філдінг


Кафедра англійської філології запрошує на зустріч з автором дослідження Novel Theory and Technology in Modernist Britain (CUP, 2018), викладачем в Purdue University, фулбрайтівським стипендіатом у 2018 – 2019 н.р. в Україні, доктором Гізер Філдінг.

Під час зустрічі пані Філдінг прочитає лекцію про сучасну cхідно-європейську діаспорну прозу, а також презентує студентський онлайн-журнал з літературних та культурних студій LitPop.

Зустріч пройде 5 листопада о 12:30 в аудиторії 11-310.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …