Зустріч викладачів та студентів спеціальності «Менеджмент» зі школярами

22 травня 2018 року в рамках профорієнтаційної роботи проведено зустріч викладачів та студентів спеціальності «Менеджмент» зі старшокласниками 9-11 класів миколаївських загальноосвітніх закладів. В процесі обговорення, відбулася презентація Чорноморського національного університету імені Петра Могили та спеціальності «Менеджмент». Старшокласників зацікавили нові освітні програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Фіскальне адміністрування».

Зустріч пройшла успішно. Чекаємо майбутніх наших першокурсників!

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …