Зустріч викладачів та студентів спеціальності «Менеджмент» зі школярами

22 травня 2018 року в рамках профорієнтаційної роботи проведено зустріч викладачів та студентів спеціальності «Менеджмент» зі старшокласниками 9-11 класів миколаївських загальноосвітніх закладів. В процесі обговорення, відбулася презентація Чорноморського національного університету імені Петра Могили та спеціальності «Менеджмент». Старшокласників зацікавили нові освітні програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та «Фіскальне адміністрування».

Зустріч пройшла успішно. Чекаємо майбутніх наших першокурсників!

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».