Зустріч викладачів кафедри управління земельними ресурсами зі школярами Березнегуватського ліцею

10 березня 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами ЧНУ імені Петра Могили провели другий профорієнтаційний захід зі школярами 11 класу Березнегуватського ліцею та їх вчителями.

Протягом бесіди викладачі визначили особливості щодо вступу на бакалаврат за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» у 2024 році.

Дітей ознайомили з матеріально-технічною базою університету, з кадровим складом кафедри управління земельними ресурсами, показали аудиторії, де вони будуть навчатися. Викладачі наголосили на можливості у вільний час займатися в спортивних секціях та тренажерних залах, на функціонуванні в університеті клубів, студентських організацій, які створюються і студентами, і викладачами для розкриття творчого та наукового потенціалу студентів і надання їм можливості реалізовувати та закріплювати на практиці здобуті під час навчання знання, уміння та навички. Випускникам ліцею розказали, як студенти мають можливість розвивати свої творчі здібності, креативність та логіку, брати участь у наукових конференціях, виступати на семінарах тощо, а також отримати досвід, який буде дуже корисним під час влаштування на роботу за спеціальністю.

Саме наявність потужного студентського самоуправління і надають ЧНУ імені Петра Могили гарну репутацію в Південному регіоні Україні

Зустріч з абітурієнтами довела непересічний інтерес школярів до отримання якісної вищої освіти в стінах ЧНУ імені Петра Могили.