Зустріч-тренінг із серії лекцій на тему профілактики ВІЛ/СНІДу

12 грудня 2018 р. у гуртожитку №2 ЧНУ імені Петра Могили відбулася прикінцева зустріч-тренінг із серії лекцій на тему профілактики ВІЛ/СНІДу.

Тренінг-гра під назвою “Чума XXI століття” зібрала небайдужих мешканців гуртожитку для обговорення актуальної проблеми суспільства.

Метою заходу було збільшити рівень знань, уявлень та розуміння щодо проблем, пов’язаних з ВІЛ/СНІДом, обговорити важливі та суперечливі питання щодо навколишнього середовища, здоров’я, особистої відповідальності, законів України, що стосуються попередження ВІЛ та захисту прав ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД осіб в Україні.

Зустріч була наповнена такими формами групової роботи, як бесіда, розповідь, лекція, власні роздуми. Саме такий підхід Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ UKRAINE дав можливість показати актуальність проблеми з максимальною доступністю.

Вдячні Семену Бикову за цікаві та змістовні тренінги!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.