Зустріч-тренінг із серії лекцій на тему профілактики ВІЛ/СНІДу

12 грудня 2018 р. у гуртожитку №2 ЧНУ імені Петра Могили відбулася прикінцева зустріч-тренінг із серії лекцій на тему профілактики ВІЛ/СНІДу.

Тренінг-гра під назвою “Чума XXI століття” зібрала небайдужих мешканців гуртожитку для обговорення актуальної проблеми суспільства.

Метою заходу було збільшити рівень знань, уявлень та розуміння щодо проблем, пов’язаних з ВІЛ/СНІДом, обговорити важливі та суперечливі питання щодо навколишнього середовища, здоров’я, особистої відповідальності, законів України, що стосуються попередження ВІЛ та захисту прав ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД осіб в Україні.

Зустріч була наповнена такими формами групової роботи, як бесіда, розповідь, лекція, власні роздуми. Саме такий підхід Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ UKRAINE дав можливість показати актуальність проблеми з максимальною доступністю.

Вдячні Семену Бикову за цікаві та змістовні тренінги!

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.