Зустріч-тренінг із серії лекцій на тему профілактики ВІЛ/СНІДу

12 грудня 2018 р. у гуртожитку №2 ЧНУ імені Петра Могили відбулася прикінцева зустріч-тренінг із серії лекцій на тему профілактики ВІЛ/СНІДу.

Тренінг-гра під назвою “Чума XXI століття” зібрала небайдужих мешканців гуртожитку для обговорення актуальної проблеми суспільства.

Метою заходу було збільшити рівень знань, уявлень та розуміння щодо проблем, пов’язаних з ВІЛ/СНІДом, обговорити важливі та суперечливі питання щодо навколишнього середовища, здоров’я, особистої відповідальності, законів України, що стосуються попередження ВІЛ та захисту прав ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД осіб в Україні.

Зустріч була наповнена такими формами групової роботи, як бесіда, розповідь, лекція, власні роздуми. Саме такий підхід Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ UKRAINE дав можливість показати актуальність проблеми з максимальною доступністю.

Вдячні Семену Бикову за цікаві та змістовні тренінги!

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …