Зустріч студентів-журналістів з адвокатом Тетяною Гриненко

17 квітня на заняття до студентів ІІ курсу була запрошена адвокат Тетяна Гриненко, яка співпрацює з системою безоплатної правової допомоги.

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел. Закон України «Про безоплатну правову допомогу» визначає порядок надання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги.

Система надання безоплатної правової допомоги в Україні – це мережа з 551 точки доступу до правових послуг: 23 регіональних, 96 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та 432 бюро правової допомоги у всіх регіонах України, а також Координаційний центр з надання правової допомоги.

Під час заняття мова йшла про права журналістів, про те, в яких місцях можна знімати, а де потрібен дозвіл, про найтиповіші юридичні помилки журналістів і про те, як правильно знімати експерименти.