Зустріч студентів-журналістів Могилянки з миколаївським політологом Федором Левченком

10 квітня 2019 року за сприяння  Фестиваль «КІНОМЕДІА» студенти третього курсу спеціальності «Журналістика» слухали виступ відомого миколаївського політолога Федора Левченка.  Фестиваль «Кіномедіа» – конкурс короткометражних фільмів про вплив та діяльність медіа, а його мета –  підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ.

На зустрічі говорили про специфіку миколаївського політичного ландшафту, про особливості виборів Президента 2019 року, про секрети політтехнологів і конкретні кейси з практики Федора Олександровича.

Дякуємо за цікавий та корисний майстер-клас.