Зустріч студентів з успішними політологами Миколаєва

Відомі  та успішні люди часто є прикладом для наслідування. Для студентів спілкування з такими особистостями є цінним досвідом.

Тому,  6 листопада  в адміністрації Центрального району відбулася зустріч студентів-політологів ЧНУ ім. Петра Могили та  МНУ iм. В. О. Сухомлинського з успішними політологами Миколаєва.

На заході виступили Олег Чередниченко, випускник ЧНУ ім. Петра Могили, який нещодавно виграв телевізійний проект «Король десертів»; Оксана Янішевська, заступник голови Миколаївської ОДА; Олександр Максименко, голова громадської організації «Сила села».

Політологи розповіли про становлення своєї кар’єри, поділились секретами успіху і дали практичні поради щодо особистісного розвитку.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.