Зустріч студентів з успішними політологами Миколаєва

Відомі  та успішні люди часто є прикладом для наслідування. Для студентів спілкування з такими особистостями є цінним досвідом.

Тому,  6 листопада  в адміністрації Центрального району відбулася зустріч студентів-політологів ЧНУ ім. Петра Могили та  МНУ iм. В. О. Сухомлинського з успішними політологами Миколаєва.

На заході виступили Олег Чередниченко, випускник ЧНУ ім. Петра Могили, який нещодавно виграв телевізійний проект «Король десертів»; Оксана Янішевська, заступник голови Миколаївської ОДА; Олександр Максименко, голова громадської організації «Сила села».

Політологи розповіли про становлення своєї кар’єри, поділились секретами успіху і дали практичні поради щодо особистісного розвитку.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.