Зустріч студентів з успішними політологами Миколаєва


Відомі  та успішні люди часто є прикладом для наслідування. Для студентів спілкування з такими особистостями є цінним досвідом.

Тому,  6 листопада  в адміністрації Центрального району відбулася зустріч студентів-політологів ЧНУ ім. Петра Могили та  МНУ iм. В. О. Сухомлинського з успішними політологами Миколаєва.

На заході виступили Олег Чередниченко, випускник ЧНУ ім. Петра Могили, який нещодавно виграв телевізійний проект «Король десертів»; Оксана Янішевська, заступник голови Миколаївської ОДА; Олександр Максименко, голова громадської організації «Сила села».

Політологи розповіли про становлення своєї кар’єри, поділились секретами успіху і дали практичні поради щодо особистісного розвитку.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …