Зустріч студентів з успішними політологами Миколаєва


Відомі  та успішні люди часто є прикладом для наслідування. Для студентів спілкування з такими особистостями є цінним досвідом.

Тому,  6 листопада  в адміністрації Центрального району відбулася зустріч студентів-політологів ЧНУ ім. Петра Могили та  МНУ iм. В. О. Сухомлинського з успішними політологами Миколаєва.

На заході виступили Олег Чередниченко, випускник ЧНУ ім. Петра Могили, який нещодавно виграв телевізійний проект «Король десертів»; Оксана Янішевська, заступник голови Миколаївської ОДА; Олександр Максименко, голова громадської організації «Сила села».

Політологи розповіли про становлення своєї кар’єри, поділились секретами успіху і дали практичні поради щодо особистісного розвитку.

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …