Зустріч студентів з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста та Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України


Вчора, 27 листопада, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч за участі представників Міжнародного комітету Червоного Хреста та Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України зі студентами Могилянки.

На зустрічі виступили керівник Одеського офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста, Анастасія Марчук, та представники Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста, Андрій Скорохід та Олександр Квасов. До речі, останній,  Олександр Квасов, студент 3 курсу Міжнародних відносин  ЧНУ ім. Петра Могили, і став організатором заходу.

«Я є членом Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста. Організація запропонувала провести курс лекцій. Я зацікавився і підійшов з цією пропозицією до деканів. Мені здається, що тема діяльності Міжнародного комітету Червоного Хреста актуальна та цікава для студентів нашого університету», – розповідає Олександр Квасов.

Темою зустрічі  стала «Діяльність Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в деталях». Студентам розповіли про те, чим Міжнародний комітет Червоного Хреста займається у світі, зокрема в Україні, а також про діяльність Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста. Надали інформацію щодо того, як студенти можуть приєднатися до волонтерської діяльності  Червоного хреста та надати допомогу найбільш уразливі прошаркам населення країни.

 «Міжнародний комітет Червоного Хреста працює  тільки  в країнах, де є збройні конфлікти або інші ситуації насильства, тому ми працюємо в Україні з 2014 року. Один із напрямів нашої діяльності – це спілкування з академічними колами, зі студентами, з майбутніми лідерами поглядів», – коментує зустріч Анастасія Марчук.

Захід відвідали студенти різних спеціальностей, зокрема студенти Факультету політичних наук та Медичного інституту.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …