Зустріч студентів з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста та Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України


Вчора, 27 листопада, в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась зустріч за участі представників Міжнародного комітету Червоного Хреста та Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України зі студентами Могилянки.

На зустрічі виступили керівник Одеського офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста, Анастасія Марчук, та представники Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста, Андрій Скорохід та Олександр Квасов. До речі, останній,  Олександр Квасов, студент 3 курсу Міжнародних відносин  ЧНУ ім. Петра Могили, і став організатором заходу.

«Я є членом Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста. Організація запропонувала провести курс лекцій. Я зацікавився і підійшов з цією пропозицією до деканів. Мені здається, що тема діяльності Міжнародного комітету Червоного Хреста актуальна та цікава для студентів нашого університету», – розповідає Олександр Квасов.

Темою зустрічі  стала «Діяльність Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в деталях». Студентам розповіли про те, чим Міжнародний комітет Червоного Хреста займається у світі, зокрема в Україні, а також про діяльність Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста. Надали інформацію щодо того, як студенти можуть приєднатися до волонтерської діяльності  Червоного хреста та надати допомогу найбільш уразливі прошаркам населення країни.

 «Міжнародний комітет Червоного Хреста працює  тільки  в країнах, де є збройні конфлікти або інші ситуації насильства, тому ми працюємо в Україні з 2014 року. Один із напрямів нашої діяльності – це спілкування з академічними колами, зі студентами, з майбутніми лідерами поглядів», – коментує зустріч Анастасія Марчук.

Захід відвідали студенти різних спеціальностей, зокрема студенти Факультету політичних наук та Медичного інституту.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.